Oyun için 750 TL mekanik klavye önerisi

jackarmis

Kilopat
Hiç mekanik klavye kullanmadım. Bu aralar heves ettim almak istiyorum oyun için. LOL oynuyorum. Tuşları erken algıladığından combo yapmak vs. daha hızlı oluyormuş. Biraz araştırdım. Red-Blue-Black Switch varmış. Ne olduklarını öğrendim fakat siteden klavye bakınca hangi Switch olduğunu nasıl anlayacağım? Örneğin altta linkini bıraktığım klavye mekanik mi, mekanik ise hangi Switch? Ürün bilgilerinde yazmıyor. Açıklarsanız çok memnun olurum. Sessiz ve hızlı olmasından ötürü Red Switch tercih etmek istiyorum.

Hiç mekanik klavye kullanmadım. Bu aralar heves ettim almak istiyorum oyun için. LOL oynuyorum. Tuşları erken algıladığından combo yapmak vs. daha hızlı oluyormuş. Biraz araştırdım. Red-Blue-Black Switch varmış. Ne olduklarını öğrendim fakat siteden klavye bakınca hangi Switch olduğunu nasıl anlayacağım? Örneğin altta linkini bıraktığım klavye mekanik mi, mekanik ise hangi Switch? Ürün bilgilerinde yazmıyor. Açıklarsanız çok memnun olurum. Sessiz ve hızlı olmasından ötürü Red Switch tercih etmek istiyorum.
Razer Cynosa Chroma membrane değil mi? Tabi, ben mekanik sevmem o yüzden bunu da kullanmıştım şimdi Ornata Chroma kullanıyorum da, bu klavye membrane idi, mekanik değil.

Razer boşver steelseries Öneririm Steelseries Apex 5 :)

Kusura bakmayın tam 750tl değilmiş ama bunu şiddetle öneririm :)
Hibrit mekanik? Ucuz olan membran ile mekanik hissini birleştirmişler.
Ornata Chroma gibi, ama Ornata Chroma çok daha fazla özelleştirme ve çok çok çok daha kaliteli -yastık gibi- bir bilek desteği sunuyor.

SS Apex 5 ve Cynosa Chroma mekanik klavye değiller. 750₺ gibi bir bütçe varken membran bir klavye almak çok saçma olur. LOL oynuyorsanız blue switch bir klavye almak daha doğru olur.

SS Apex 5 ve Cynosa Chroma mekanik klavye değiller. 750₺ gibi bir bütçe varken membran bir klavye almak çok saçma olur. LOL oynuyorsanız blue switch bir klavye almak daha doğru olur.
Öyle saçmalık da demeyin canım ben mekanik sevmediğimden Ornata Chroma aldım ://

Neden Blue daha iyi olur? Kırmızı hem sessiz, hem de algılama süresi daha hızlı değil mi? Bir de örnekteki gibi bir klavyenin red veya blue switch olduğunu nasıl anlayacağım? Yahut mekanik? Mekanik olmamasına rağmen mekanik yazıyolar Vatan'daki gibi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı