Oyun için ASUS X505BP alınır mı?

Mustafa.gyk00

Hectopat
Ben yeni bir laptop almak istiyorum. Oynayacağım oyunlar Zula, LoL, CS:GO gibi oyunlar. Fazla performans takıntım yok bu oyunlarda en düşük ayarda bile +70 FPS alsam yeterli.

PC bu, sizce bu PC hem günlük kullanım hem de alt düzey oyun için yeterli midir(fazla performans takıntım yok)?

Bu fiyat bandını aşmayacak şekilde önereceğiniz laptoplar var mı? Teşekkürler :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yeni bir laptop almak istiyorum. Oynayacağım oyunlar Zula, LoL, CS:GO gibi oyunlar. Fazla performans takıntım yok bu oyunlarda en düşük ayarda bile +70 FPS alsam yeterli.

PC bu, sizce bu PC hem günlük kullanım hem de alt düzey oyun için yeterli midir(fazla performans takıntım yok)?

Bu fiyat bandını aşmayacak şekilde önereceğiniz laptoplar var mı? Teşekkürler :D
Bu Notebook tan arkadaşımda var ama felaket kasıyor hiç önermem parana yazık olur Mesela Şunu Alabilirsin

Lenovo IdeaPad IP330
AMD Ryzen 3 2200U
8 GB DDR4L
Format Atmayı Biliyorsan Yaşadın çünkü FreeDos ile geliyor
GPU : AMD Radeon HD 535 2 GB Sabit GDDR5
Ekran : 1366 x 768 15.6 inç

Kısacası iyi ve güncel bir sistem arkadaşımın korkunç notebook modelinden almana gerek yok çünkü çocuğun laptopu temizlenmeye rağmen işlemci boşta 60-70 derece max 100 ü geçiyor
ve fps çok kötü yani aldıktan 2 yıl sonra kötüleşiyor

Geri
Yukarı