Oyun için bilgisayar toplama

Ben kardeşime PC bakmıştım az daha ekleyin bu sistemi alın demişlerdi ama ben 3060 Ti almayı seçtim. Çünkü monitör de alacaktım ama siz bu sistemi alabilirsiniz.

Ben marka PC tercih etmiyorum güvensiz geliyor.
Ooo tamam. Bekle biraz 3060 Ti alınabilir.

Bana 2060 Super Gaming X'te güzel geliyor hem bunu fare klavye oyuncu koltuğu kulaklık masası falan var ilk defa topladığım için her şeyi almam lazım hem cebimde para kalsın istiyorum.

Son düzenleme:
Ben marka PC tercih etmiyorum güvensiz geliyor.

Bana 2060 Super Gaming X'te güzel geliyor hem bunu fare klavye oyuncu koltuğu kulaklık masası falan var ilk defa topladığım için her şeyi almam lazım hem cebimde para kalsın istiyorum.

Marka PC dediğiniz insanların almaya çalışıp alamadığı ASUS. Gene de karar size kalmış ama bu bütçeyle alabileceğiniz en bilgisayarlardan biri bu. Hem ileriye dönük bir sistem olur hem de 2060'tan çok daha iyidir 3070. MSI Fanboy'luk yapmayın bende MSI laptop kullanıyorum (MSI GE75 Raider 10 sfs) ve keşke bu sistemi alsaydım diyorum şu an. Ama çokta sıkıntı değil bir alt modelini kardeşime alacağız.

Zaten MSI almayacağım ASUS alacağım.
Ama 3070 de pahalı yani benim oynayacağım oyunlar CS:GO Fortnite Valorant falan o yüzden gerek yok pek cyber punk 2077 falan PC'yi zorlıycak oyunlar değil ama 2060 Super bence yeter.

Zaten MSI almayacağım ASUS alacağım.
Ama 3070 de pahalı yani benim oynayacağım oyunlar CS:GO Fortnite Valorant falan o yüzden gerek yok pek cyber punk 2077 falan PC'yi zorlıycak oyunlar değil ama 2060 Super bence yeter.

Cyberpunk 2077 gayet bilgisayarı zorlayabilecek bir oyun.
Gaming X yerine ASUS'un Gaming Plus anakartını alacağım.

Peki o zaman hayırlı olsun.

Ben öyle dedim zaten. Öyle oyunlar oynamayacağım RTX'i mesela Minecraft oynarken falan açacağım o yüzden alacağım 3060 ya da 3070'e para harcama ya gerek varmıda sonuçta aralarında 5 bin TL falan fark var.

Geri
Yukarı