Oyun İçin Çok Tuşlu Fare Önerisi

QuantØ

Hectopat
170 TL'ye kadar bütçem var. Makro atayabileceğim bir mouse istiyorum ama yazılımla ne biliyim geri tuşuna atmak istemiyorum. Biraz fazladan tuşu olursa mutlu olurum.
Aslında 14 tuşlu Rampage Blazefury var ama o da Rampage be aga. Hatta ve hatta Bloody Zl5 var hoşuma giden. Fakat yeni fark ettim sanırım ben RGB de istiyorum. Biliyorum çok şey ama, var mıdır kaliteli, fazladan tuşları olan bir RGB mouse? Lütfen Rampage olmasın :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Logitech g300s fazladan 6 tuş var, birini mod değiştirmek için kullanıyorsun. 3 farklı modda bir tuşa 3 farklı atama yapabiliyorsun. 3 yıldır kullanıyorum, satın aldığım en dayanıklı mouse diyebilirim.

Dostlar teşekkürler. Rival 110 da istediğim ek hiç özellik olmamakla beraber, Naga 600 TL 300s ise ufak. Yani bunlar güzel mouselar özellikle g300s fiystına göre. Ama oda küçük işte. Var mı başka bildiğiniz? Bloody nasıldır?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı