Oyun için ekip arkadaşları arıyoruz

FallenLands

Centipat
Daha fazla  
7 Days to Die başta olmak üzere çeşitli oyunlar oynuyoruz. Ekip arkadaşları arıyoruz. Siz de bizlerle oynamak isterseniz yorum olarak cevap yazın özelden davet edelim sizleri. Teşekkürler iyi Sosyaller.

Son düzenleme:
Hangi oyunları oynadığınıza bağlı olarak katılabilirim hocam.

Battlefield 5, Sea of Thieves, 7 Days to Die, League of Legends, CS:GO, Valorant, Minecraft, Don't Starve Together, bu tarz oyunlar oynuyoruz. Daha da vardır fakat aklıma ilk gelenleri size yazdım.

Öyle bir şey yaparsam gel burada göm beni.

Estağfirullah sizin şahsınıza değil söz meclisten dışarı daha önce hakarete benzer ithamda bulundular. Ayrıca e-posta dışında nasıl ulaşabiliriz size Discord üzerinden olsa mesela?

Hangi oyunları oynuyorsunuz hocam. Bir kişi sadece benimle oynayacaksa Portal 2 var mı?

Merhaba aslında biz oyuncu topluluğuyuz reklam olmaması adına isim link paylaşmadım ilgilenirseniz özelden gönderebilirim.

Estağfirullah sizin şahsınıza değil söz meclisten dışarı daha önce hakarete benzer ithamda bulundular. Ayrıca e-posta dışında nasıl ulaşabiliriz size Discord üzerinden olsa mesela?
Discord sunucusunun linkini atmayacak mısın zaten? Nickimi burada herkese açık yazmak istemedim, o yüzden. Yasak zaten, silerler.

Yeni konular

Geri
Yukarı