Oyun icin ekran karti önerisi

Furkanöztas

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

Ben bir bilgisayar toplurum ve ekran karti secme konusunda sorun yasadim sadece oyun icin aliyorum bilgisayari oyun disinda isimle falan bir alakasi yok. Oyunlarda da performansli olsun istiyorum. 2 ekran karti arasında kaldım. 4080, 4070 Ti hangisini tercih etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence RTX 4080 alması daha mantıklı olur.

AMD tarafında da RX 7900 XTX kartına bakabilirsiniz.

AMD istemiyorum genellikle NVIDIA öneriliyor
Almisken 4080 al diyorsun yani. Ve aralarindaki performans farkini merak ediyorum ben eger cok dusukse 4070 Ti bir tik daha uygun.

Bence RTX 4080 alması daha mantıklı olur.

AMD tarafında da RX 7900 XTX kartına bakabilirsiniz.

Bu PowerColor markası güvenilir mi? Aynı chipseti kullanıyorlar ama soğutması nasıldır acaba?
Fena değilse 4080 yerine tercih edilebilir.

AMD istemiyorum genellikle NVIDIA öneriliyor
Almisken 4080 al diyorsun yani. Ve aralarindaki performans farkini merak ediyorum ben eger cok dusukse 4070 Ti bir tik daha uygun.

Performansdan ziyade 4 GB VRAM farkı var. 4070 Ti 12 GB ile ileride sorun yaşayabilirsiniz.

Bu PowerColor markası güvenilir mi? Aynı chipseti kullanıyorlar ama soğutması nasıldır acaba?

Performansdan ziyade 4 GB VRAM farkı var. 4070 Ti 12 GB ile ileride sorun yaşayabilirsiniz.

Ekran karti markasi olarak ASUS'ya da PNY tercihlerim arasinda diger markalara pek guvenmiyorum.

Performansdan ziyade 4 GB VRAM farkı var. 4070 Ti 12 GB ile ileride sorun yaşayabilirsin.

En guzeli 4080 almak o zaman.

Ekran karti markasi olarak ASUS'ya da PNY tercihlerim arasinda diger markalara pek guvenmiyorum.

PNY üretmiyor maalesef. ASUS istiyorsanız 5000TL fazla.(7900XTX)

RTX 4080 istiyorsanız bu modeli öneririm çok iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı