Oyun için ekran kaydedici önerisi

Arda454

Decapat
Daha fazla  
Ben oyun videosu çekeceğim fakat güzel bir ekran kaydedici bulamadım. Böyle fazla kastırmayan Türkçe olan ve kullanımı kolay ekran kaydedici var mı?

Ben oyun videosu çekeceğim fakat güzel bir ekran kaydedici bulamadım. Böyle fazla kastırmayan Türkçe olan ve kullanımı kolay ekran kaydedici var mı?

Sistem özelliklerin çok düşükse Bandicam, ortalama bir bilgisayar ise OBS daha iyidir.

Fraps kalite falan ayarlanıyor mu bilmemde FPS azaltmadan fazla kaydediyor.
Fraps hem çok eski bir program, hem de video boyutu çok büyük. Birkaç saniyelik video için bile GB boyutunda alan kullanıyor.

Geçenlerde Microsoft Store üzerinden 5 TL'ye Screenbits diye kayıt programı aldım ve çok memnun kaldım. Çok kolay arayüzü ve 120 FPS'e kadar kayıt seçeneği var ve cam gibi kayıt alıyor. Boyutları yüksek olduğu için de (çok değil) TinyVid adlı programı indirerek, dakikalar içinde videonun orijinalini bozmadan küçültme işlemi yapabiliyorsunuz.

Sistemin düşük ise Bandicam, Action, Fraps öneririm / Yüksek ise OBS
Ekran kartın eğer ki Nvidia veya AMD ise onların kendi ekran kaydedicileri var onlar daha kaliteli onlarıda kullanabilirsin.

Geri
Yukarı