Oyun için en iyi bilgisayarı toplama

Bütçe
Sınırsız
Son düzenleme:
Alacak mısın almayacak mısın bilmiyorum ama vaktim olduğu için bütçe sıkıntım olmasaydı kendim nasıl bir şey alırdım diye düşünerek böyle bir şey yaptım
Anakart: ROG MAXIMUS XIII HERO
Ekran kartı: AORUS GeForce RTX™ 3090 XTREME 24G Gallery | Graphics Card - GIGABYTE Global
İşlemci: Product Specifications
RAM: F4-4000C19D-32GTZR-G.SKILL International Enterprise Co., Ltd.
SSD: 980 PRO NVMe™ M.2 SSD 2 TB | Samsung Türkiye
Kasa: View 51 Tempered Glass ARGB Edition
PSU: ROG-THOR-1200P | ROG Thor | Gaming Power Supply Units|ROG - Republic of Gamers|ROG Global
Soğutma: Kraken X73
Monitör: 32" WQHD Curved Monitor (C32G75T) | Gaming Monitor | Samsung Display Solutions
Klavye: Razer Huntsman Elite - Opto-Mechanical Switch Keyboard with Wrist Rest and Media Keys
Mouse: Wireless Ergonomic Gaming Mouse - Razer DeathAdder V2 Pro

Benden bu kadar alırsın almazsın sana kalmış ürünlerin bilerek kendi sitelerini attım çünkü fiyatları farklı yerlere göre değişiklik gösteriyor dediğim gibi aşağı yukarı 50-60k ya alırsın hepsini.
Bu bir tık problem çıkartmaz mı?

Neyin problemini çıkaracak?

Ayrıca ekipmanlar konusunda da yardımcı olursanız benim için çok iyi olur. LGS yüzünden PC'ler ve ekipmanlarla çok ilgilenemedim. Bu yüzden şu an pek bir şey bilmiyorum.

https://www.epey.com/kulaklik/audio-technica-ath-m50x.html (bence stüdyo kulaklıkları oyuncu kulaklıklarından daha iyi ses veriyor ve oyunda daha çok işe yarıyor)

Nasıl yani bütçe sınırınız yok? Aileniz izin verecek mi? Zor değil girin internete en pahalı sistemi alın bitti.

Arkadaşlar bir şey soracağım nasılsa bütçe sınırsız ya, bu GeForce Now'ın kullandığı bir kutu gibi bir şey var içinde Tesla vs. var. Onlardan alamaz mı? :D

Arkadaşlar bir şey soracağım nasılsa bütçe sınırsız ya, bu GeForce Now'ın kullandığı bir kutu gibi bir şey var içinde Tesla vs. var. Onlardan alamaz mı? :D
Onlar "POT" 4 ekran kartlı 1 CPU'lu serverlar.Satılmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı