Oyun için en iyi performans sağlayan işletim sistemi nedir?

RİSEDUSH

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, oyun oynamak için güzel bir işletim sistemi arıyorum. Zaten piyasada belli başlı sistemler var bunlardan hangisini kullanmalıyım? Windows 11 sürümleri içinden önerirseniz sevinirim.

Not: Sosyalde bu konu ile ilgili açılmış konular var ancak Windows 11 ilk çıktığı zamanlar yazıldığı için çoğu kişi "şimdi geçme" demiş.

Merhaba, oyun oynamak için güzel bir işletim sistemi arıyorum. Zaten piyasada belli başlı sistemler var bunlardan hangisini kullanmalıyım? Windows 11 sürümleri içinden önerirseniz sevinirim.

Not: Sosyalde bu konu ile ilgili açılmış konular var ancak Windows 11 ilk çıktığı zamanlar yazıldığı için çoğu kişi "şimdi geçme" demiş.

Yam sistem özelliklerin ne?

Hangi oyunları oynuyorsun?

Yanlış bilgi
Windows 10 en iyisi, ondan öncekilerin desteği bittiği için bilgisayarın bozulabilir fakat Windows 10'a geçerken bilgisayarın sıfırlanacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:

Windows 10 Home. Bir de gereksiz hizmetler, programlar kapatılırsa 10 numara oluyor(SSD şart).

Çünkü Microsoft aygıtların bozulmaması için güncelleme yapar ama desteği biten sistemlere yapmadığı için bozulma hatta yavaşlama ihtimali var. Ben denemiştim eski bilgisayarıma bazı aygıtlar bozulmuştu bundan tamire gitmek zorunda kaldı bu yüzden önermem düşük işletim sistemlerini.

Çünkü Microsoft aygıtların bozulmaması için güncelleme yapar ama desteği biten sistemlere yapmadığı için bozulma hatta yavaşlama ihtimali var. Ben denemiştim eski bilgisayarıma bazı aygıtlar bozulmuştu bundan tamire gitmek zorunda kaldı bu yüzden önermem düşük işletim sistemlerini.

Öyle bir şey yok. Windows 7 kur ve parçaların driverlarını üretici sitesinden inidirip güncelle. Sıkıntısız kullanırsın. (Desteği çeken uygulamalar hariç) Artı olarak driver güncellemelerini Microsoft değil parça üreticileri yapar.

Yeni konular

Geri
Yukarı