Oyun için en iyi Windows 7 sürümü

Huseyin H

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar sistem: 2 GB RAM, GeForce 210 1700 MB, Pentium E2180 2 GHz 2 çekirdek. Windows 7'nin Pro mu Ultimate mi yoksa Home Basic mi daha fazla performans sağlar?
64 Bit yükleyip WWE 2K15 oyniyacağım lütfen 2 GB RAM'a 64 Bit yüklenmez falan demeyin eğer aklınızdan geçerse Home Basic nasıldır? Her oyunu açabilir mi? 64 Bit versiyonu ve kişiselleştirme var mı onda? Veya Pro'nun oyunlar için daha iyi olduğunu duydum.

Hocam ne yüklerseniz yükleyin ekleme yapmadan oyunu oynayamazsınız.

Bazen bilgisayarcı format atardı 64 Bit'e fark etmemiştim ve gayet hızlı çalışıyordu 32 Bit'e çevirdim yine de aynı performanstı bence 64 Bit yüklemek sorun olmaz 64 Bit'te MW3'te 40 FPS aldıysam 32 Bit tede aynı 40 FPS.
Bu sistemle imkansız.

Bu sistemle GTA gibi oyunları açar ama 4-5 FPS verir. Her oyunu açar mı demek istediğim.
Min 2 GB RAM isteyip 64 Bit zoru.

Eğer 64bit isteyen oyun oynamayacak iseniz Starter, eğer 64bit lazım ise Home Basic en ideali.
Bazen bilgisayarcı format atardı 64 Bit'e fark etmemiştim ve gayet hızlı çalışıyordu 32 Bit'e çevirdim yine de aynı performanstı bence 64 Bit yüklemek sorun olmaz 64 Bit'te MW3'te 40 FPS aldıysam 32 Bit tede aynı 40 FPS.

Bence Windows 7 Starter kurun, Starter'da sadece 32bit var ve boşta 300 MB RAM kullanıyor. Boş yere 64bit kurmayın gereksiz, 64bit Home Basic de 900MB RAM kullanılıyor boşta bizzat kendim denedim.

Eğer 64bit isteyen oyun oynamayacak iseniz Starter, eğer 64bit lazım ise Home Basic en ideali.

Bence Windows 7 Starter kurun, Starter'da sadece 32bit var ve boşta 300 MB RAM kullanıyor. Boş yere 64bit kurmayın gereksiz, 64bit Home Basic de 900MB RAM kullanılıyor boşta bizzat kendim denedim.
64 bit gerek oyun için
Which Windows 7 ersion for gaming şuna bir göz atarmısınız

Geri
Yukarı