Oyun için en iyi Windows sürümü nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

LauraWells

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Selamlar, oyun için en iyi performansı hangi sürüm de alırım?
Win 7 (Ultimate)

[BGCOLOR=transparent]Win 8.1 (Pro var sanırım Ultimate yok diye biliyorum hiç kullanmadım daha önce)[/BGCOLOR]

[BGCOLOR=transparent]Win10 (Hangi sürüm olduğunu bilmiyorum. Donanım eski olduğundan dolayı desteklemeyecektir veya tam performans alamayacağım.)[/BGCOLOR]

Sistem özelliklerim;
Nvidia GT 220
AMD FX4100
8GB RAM
ASUS-1401 M5A78L-M-LX3 (Anakart)

Bilgiler yeterli midir yoksa daha eklemem gereken şeyler var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
En iyi Windows 10 sürümü Enterprise'dir. Ancak şirketler için BT uygulamaları gibi ekstra yazılımlarla birlikte gelir. Pro ise Gaming ve Orta halli PC'ler için tasarlanmıştır.

Win 7 (Ultimate)

[BGCOLOR=transparent]Win 8.1 (Pro var sanırım Ultimate yok diye biliyorum hiç kullanmadım daha önce)[/BGCOLOR]

[BGCOLOR=transparent]Windows 10 (Hangi sürüm olduğunu bilmiyorum. Donanım eski olduğundan dolayı desteklemeyecektir veya tam performans alamayacağım.)[/BGCOLOR]

Sistem özelliklerim;
NVIDIA GT 220
AMD FX4100
8 GB RAM

Bilgisayarımı nasıl oyuncu bilgisayara çeviririm?

Yeniyim foruma kusura bakmayın :) Sistem özelliklerim çok düşük olduğundan desteklemez diye düşündüm yani destekliyor diyorsunuz?

Yorumun için teşekkürler fakat ben oyun oynadığım için tavsiye edilen Win10 Pro daha iyi performans vermez mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgin için teşekkürler, ben Knight Online oynuyorum 2003'ten beri diyebilirim :)
konu eskiymiş ancak şunu söyliyim mc oynuyorsan win10 edition indirebilirsin win10 ile buda normalda 15fps ise 60fpse kadar çıkar

Windows 7 (Ultimate)

[BGCOLOR=transparent]Windows 10 (Hangi sürüm olduğunu bilmiyorum. Donanım eski olduğundan dolayı desteklemeyecektir veya tam performans alamayacağım.)[/BGCOLOR]

Sistem özelliklerim;
NVIDIA GT 220.
AMD FX4100.
8 GB RAM.

Windows 11'i kaldırır diye düşünüyorum tabii bu PC'nizin işlemci markası ve ekran kartına dayalı olduğu için (anakartı yanabilir) o yüzden Windows 10 Pro öneriyorum Home biraz garip gelebilir.

Selam, oyun için en iyi performansı hangi sürüm de alırım?
Windows 7 (Ultimate)

[BGCOLOR=transparent]Windows 10 (hangi sürüm olduğunu bilmiyorum. Donanım eski olduğundan dolayı desteklemeyecektir veya tam performans alamayacağım.)[/BGCOLOR]

Sistem özelliklerim;
NVIDIA GT 220.
AMD FX4100.
8 GB RAM.
ASUS-1401 M5A78L-M-LX3 (anakart)

Oyun için en iyi Windows 7'dir.

Bununla ilgili birçok konu açıldı. Hepsi için Windows 10'u söyledik.

Abi yanlış söylemişsin en iyisi Windows 7

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı