Oyun için F/P bilgisayar toplama

TheFword

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayar toplamayı düşünüyorum da belli bir bütçem yok kafamda. O yüzden yardımınızı istiyorum. Bana böyle şöyle bir bilgisayar alırsan atıyorum 2 yıl rahat kullanırsın şunu alırsan şu kadar kullanırsın gibi önerisi olan var mı? CS:GO, LOL, GTA 5, Arma 3, PUBG gibi oyunlar için işimi görecek minimum sistem sizce nasıl olmalı? Çok para da harcamak istemiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

6000 TL bütçe ile 5 yıl, 5000 TL bütçe ile 4 yıl, 4000 TL ve altı bütçe ile en az 3 yıl oyunları güzel ayarlarda rahat ve akıcı şekilde oynarsın. Önce bütçeni belirle daha sonra burada bize belirtip sistemini güzelce toparla.

Aslında oynayacağın oyunlar lol ve cs diğerlerini 1-2 kere oynarsın bu yüzden fazla para vermene gerek yok. Arkadaşlarımdan tecrübeliyim. Sistem tavsiyelerinde güzel sistemler oluyor ve Technopatta yaza girerken düşük bütçeli oyun bilgisayarı rehberi hazırlar zaten.

Bunu da değiştirerek kullanabilirsiniz...
image.png

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı