Oyun için fare önerisi

Bütçe
1-500
Daha iyi bir ürün alabilirdin. Yanlış önerilere kulak asmayıp doğru önerileri dikkate alarak trajediyi memnuniyete çevirebilirdin.

Önerin doğru yanlış olup nasıl anlıyorsunuz acaba? Sizin dediğiniz doğru ama başkalarının dediği yanlış. Öyle galiba. Tıpkı PSU olayı gibi🤣

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha iyi bir ürün alabilirdin. Yanlış önerilere kulak asmayıp doğru önerileri dikkate alarak trajediyi memnuniyete çevirebilirdin.
Kanka ne önerisi önerilik bir durum yok adam 5 senedir 203 kullanıyorum diyor 203 artık onun için bir mouse değil. 203 onun için el,kol,bilek gibi bir şey en kral mouse önersen de adam artık mousele adaptasyon geçirmiştir her türlü onun için 203 daha iyi yani.

Kanka ne önerisi önerilik bir durum yok adam 5 senedir 203 kullanıyorum diyor 203 artık onun için bir mouse değil. 203 onun için el, kol, bilek gibi bir şey en kral mouse önersen de adam artık mousele adaptasyon geçirmiştir her türlü onun için 203 daha iyi yani.
Sana sormadım, konu sahibine sordum.

Son düzenleme:
En ucuz satış fiyatı 275 TL olan G203;

Ondan daha ucuza daha iyi model olan Viper Mini ve V2 Mini;

En ucuz satış fiyatı 275 TL olan G203;

Ondan daha ucuza daha iyi model olan Viper Mini ve V2 Mini;

Kardeşim benim adamın yukarıda bütçesi yazıyor 500'e kadar. Biz ona senin V2 mininde daha iyi olan Mamba Elite ve V2 önerdik ama adam yine gidip doğal olarak 203 aldı almaktada haklı. 5 senedir kullanıyor çünkü hala çok saçma konuşuyorsun.
Kardeşimli mardeşimli konuşma tanımadığın insanlarla.

Emir verme tanımadığın insanlara

Kardeşim benim adamın yukarıda bütçesi yazıyor 500'e kadar. Biz ona senin V2 Mini'nden daha iyi olan Mamba Elite ve V2 önerdik ama adam yine gidip doğal olarak 203 aldı almakta da haklı. 5 senedir kullanıyor çünkü hala çok saçma konuşuyorsun.
7 senedir DeathAdder Chroma 2014 kullanıyorum diye başka mouse kullanamayacağım mı şimdi ben? :) Adam belli ki önerilerinizden tatmin olmadı, kendi bildiğini aldı. Kaldı ki G203 kötü bir ürün. Yani bilmeden kullandığı kötü ürünü tekrar aynısını alarak devam ettirdi. 2 etti, üslubunu düzelt. Kardeşimli mardeşimli konuşma tanımadığın insanlarla. Nereden geliyor sana bu samimiyet, sen kimsin?

7 senedir DeathAdder Chroma 2014 kullanıyorum diye başka mouse kullanamayacağım mı şimdi ben? :) adam belli ki önerilerinizden tatmin olmadı, kendi bildiğini aldı. Kaldı ki G203 kötü bir ürün. Yani bilmeden kullandığı kötü ürünü tekrar aynısını alarak devam ettirdi. 2 etti, üslubunu düzelt. Kardeşimli mardeşimli konuşma tanımadığın insanlarla. Nereden geliyor sana bu samimiyet, sen kimsin?

Kardeşim senin önerdiğin V2 miniden daha iyi olan V2 önerdim diyorum hala konuşuyorsun G203 kötü olsa adam 5 sene kullanmazdı. Üslubum gayet düzgün. Raporlayabilirsin.

Kardeşim senin önerdiğin V2 miniden daha iyi olan V2 önerdim diyorum hala konuşuyorsun G203 kötü olsa adam 5 sene kullanmazdı. Üslubum gayet düzgün. Raporlayabilirsin.
Ben senin önerine laf mı yaptım? Adama niye sırf alışkanlığından ötürü kötü fiyattan kötü ürün olan G203 aldın diyorum, geldin durduk yere "adam alıştığı ürünü almış sana ne" tarzında yorumda bulundun. Kaldı ki adam 5 yıl kullandı diye bu o ürünü iyi yapmaz. G203, fiyatına göre gayet kötü bir faredir.

Geri
Yukarı