Oyun için GT 940M veya RX540 Tercihi

RX 540'a sahibim. (Acer Aspire A515-41G-T48Q)

ACER A515-41G-T48Q alınır mı?

Şuraya bir bak derim. Ayrıca en alt kısımda benim iletim de var, çok yararlı olur senin için.

Not: Tavsiye ederim, en alttaki iletimi uygularsan efsane bir bilgisayarın olur. Oynayamadığın oyun kalmaz öyle söyleyeyim.

Fiyat aralığı belirtir misiniz?
Normalde 2000-2300 üstüne çıkabilirdim. Ancak iş yeriyle anlaşamadığım için işten çıktım ve iş bulamıyorum 1300 lira var ailemin desteği ile 1800 civarı
RX 540'a sahibim. (Acer Aspire A515-41G-T48Q)

Şuraya bir bak derim. Ayrıca en alt kısımda benim iletim de var, çok yararlı olur senin için.

Not: Tavsiye ederim, en alttaki iletimi uygularsan efsane bir bilgisayarın olur. Oynayamadığın oyun kalmaz öyle söyleyeyim.
Kafam çok karışık şimdi çevremde kime sorsam önermiyor yerine gt940mx al daha iyi diyorlar ama gt940mx yeterli performansı vermiyor. Eğer kullandığınız bilgisayarın linkini atarsanız sevinirim. Ufakta bir sorum olacak pubg kaç FPS alır ?

Son düzenleme:
PUBG oynamadım. Ama yüksek performans modunda Yüksek Grafik Ayarlarında kasmadan oynayabiliyorum. Tek sıkıntı GPU'nun biraz fazla ısınması.
bu linke bir bak. benim bilgisayarım da bundan. ayrıca attığım iletiyi iyi oku.
Şimdi şöyle bir sorum olacak bir ram slotu boşta ve Max 16 GB oluyor ben 12 GB ram ve 128 GB SSD ile pubg oynayabilir miyim? Ve önerdiğin bir soğutucu var mı?

Hiç ram yüklemesi yapmadan da PUBG oynayabilirsin. Lakin verdiğim linkteki uygulamaları yapmalısın. (ACER A515-41G-T48Q alınır mı?)

Soğutucu meselesi görecelidir biraz. Acer bilgisayarlar soğutma konusunda yeterli değil. O yüzden oyun oynamak için Acer alıyorsan mutlaka soğutucu kullanmalısın.

Marka vermek bana düşmez, sen kendin gidip görmelisin. "Oyun Bilgisayarı Soğutucuları"na bakmanda fayda var. En az iki fanı olanlara.

Hiç ram yüklemesi yapmadan da PUBG oynayabilirsin. Lakin verdiğim linkteki uygulamaları yapmalısın. (ACER A515-41G-T48Q alınır mı?)

Soğutucu meselesi görecelidir biraz. Acer bilgisayarlar soğutma konusunda yeterli değil. O yüzden oyun oynamak için Acer alıyorsan mutlaka soğutucu kullanmalısın.

Marka vermek bana düşmez, sen kendin gidip görmelisin. "Oyun Bilgisayarı Soğutucuları"na bakmanda fayda var. En az iki fanı olanlara.

Bu dizüstü bilgisayarın, internette doğru düzgün bir incelemesi yok ve olan incelemeler ise rusça. Sizden rica etsem tost makinesi ile de olsa bir inceleme videosu çeker misiniz ? :D (Oyunda ''Msi AfterBurner'' ın verdiği değerleri çok merak ediyorum. oyun tedariği konusunda yardımcı olabilirim)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı