Oyun için hangi Windows 10 sürümü kullanılmalı?

qwertyklavye

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. ASUS TUF Gaming A15 dizüstü bilgisayarım var. Oyun oynamak için hangi Windows sürümünü yüklemeliyim? Pro yükleme taraftarıyım ama fikrinizi almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Şu an bilgisayarımda Windows 10 Education sürümü yüklü. Sürekli "cihazınız bir sorunla karşılaştı" yazan mavi ekran hatası alıyorum.

Home da olur Pro'da. Pro daha çok şirket hizmet ve servisleri barındırır içinde. Home'da arkaplanda çalışan ekstra hizmet olmaz böylece. Pro sürümü yükleyip gereksiz hizmetleri de durdurabilirsiniz yine kendinizce.

Hocam, Home veya Pro olabilir. Mavi ekran sorunu devam ederse bir konu açın. Konuda mutlaka Minidump dosyalarını paylaşın.

Hocam, Home veya Pro olabilir. Mavi ekran sorunu devam ederse bir konu açın. Konuda mutlaka Minidump dosyalarını paylaşın.
Windows 10 Pro bilgisayara gereksiz programlar, hizmetler vs. yüklüyor mu? Oyun oynamak için kullanacağım. Home sürümü hem sürücüler için hem de donanım için daha stabil ve rahat bir kullanım deneyimi sağlamaz mı? Pro bazen sürücülerde sorun çıkarıyor diye bir yazı okumuştum sanırım bu sitede.

Home sürümü yeterli olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı