Oyun için hangi Windows 10 sürümü kurulmalı?

Windows 7 ve Windows 8.1 kurmak istemiyorum. Lenovo vantage, driver uyumluluğu, WLAN driverı gibi sıkıntılar yaşıyorum.
Windows 10 Home Single Language kur yalnız gereksiz gördüğün tüm hizmetleri kaldırmanı öneririm. Hatta market bile düzgün çalışmıyor. Onu bile halledebilirsin.
İstersen LTSC sürümü kur.

Normal değil hocam. Team verirseniz bir göz atarım neler çalışıyor diye.

Şu an güncelleme yapıyor, ondan yüksek çıkmış olabilir güncelleme bitince tekrar bakacağım.
Normal değil hocam. Team verirseniz bir göz atarım neler çalışıyor diye.

1624304002932.png

Boşta 1.5GB
1624304141693.png

Arka plan uygulamaları, Xbox Game Bar falan kapalı. Normal mi?

Son düzenleme:
Gayet iyi benimde öyle. Dahada düşürebilirsin hocam modlu windows ya da LTSC/LTSB kullanarak.

Hizmetlere gir hocam burdan kapatsanda etkisi olmaz. Ayrıca açıksa Game Mode'yi kapat çünkü FPS düşürüyor.

Neden oynayamasın kardeşim? Evet, ilk çıktığında (2015-2016) öyleydi Windows 10 ama şu an oyun için gayet ideal. 35 FPS sebebi sisteminizde, arkaplan uygulamaları vs. de olabilir. Benim 4 GB RAM'im var daha yüksek FPS alıyorum.
peki hangi windows 10 sürümü kullanıyodun o zmn format atmadıysan söylermisin veya hatırlıyosan .

Windows 10'la oyun oynayamazsın. Benim sistemim 6 GB RAM vs. ben 130 FPS aldığım CS:GO'da, Windows 10'a geçince 35 FPS çakıldı. Kısacası oyun ile Windows 10 yan yanaa gelmez.
Hangi işletim sistemini kullanıyorsun?
6 GB RAM ile Windows 10 kullanamazsın zaten. En az 8 GB RAM'in olacak.

Ben Windows 11'i 6 GB RAM'le kullanıyorum. Hiçbir sıkıntı çekmiyorum.

Hangi işletim sistemini kullanıyorsun?

Ben Windows 11'i 6 GB RAM'le kullanıyorum. Hiçbir sıkıntı çekmiyorum.
ya bende windows 10 fps düşürüyo ama kurmak istiyorum . 4 gb rma var pentium b960 var hdd var 5400rpm kurulurmu veya windows 10 da fps sorunu nasıl düzelticem 21h2 de düz elcek daha iyi rahat olcak dediler öylemi cidden ?

Yeni konular

Geri
Yukarı