Oyun için hard disk önerisi

231981

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar, son 2-3 gün içerisinde hard disk alacağım. Kullanım amacım sadece oyun bu arada. Steam kütüphanemi komple yeni alacağım diske aktaracağım. Sadece oyun oynanacağı için takılma, drop, cartlama curtlama yapmayan bir disk arayışım var. Her yerde WD Blue 2TB öneriyorlar aslında ama yine de sormak istedim. Bu diski alıp hız testi yapanlar güzel değerler almış. Benim de hoşuma gitti. Şu an 500GB Seagate Barracuda kullanıyorum 6-7 senelik bir disk. Oyunlar da takılma ve kaplamaları geç yükleme sorunu var. Eskidiği için artık yavaş kalıyor oyunlarda. Bu gibi sorunları yaşamıyacağım disk arıyorum. Bir de bu smr ve cmr muhabbeti var tam olarak nedir bu pek anlamadım ben. Oyun için hızlı sorun yaratmayacak takılma cartlama falan yapmayacak bir disk önerir misiniz? 2TB alacağım bu arada. Şimdiden teşekkürler. Bu arada ben Hepsiburada üzerinden uygun fiyata buldum aynı diski daha pahalı satan yerlerde var eğer öneriniz olursa Hepsiburada üzerinden verin. Tabii ucuza satan güvenilir site varsa oranın da linkini atabilirsiniz. Önerilere açığım. Pek öneri gelmez ise linkini verdiğim diski alıp geçeceğim bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı