Oyun için harici disk önerisi

Bütçe
Sınırsız

mrbear2099

Centipat
Daha fazla  
Benim bir laptopum var ve için 512 GB SSD var. Günümüz oyunlarından dolayı da yeterli olmuyor ayrıca tek slot olduğu için bu ek SSD alamıyorum. Bu yüzden harici bir HDD'ye ihtiyacım var. Bana oyun için önerebileceginiz hızlı bir harici HDD olarak ne önerebilirsiniz?

Benim bir laptopum var ve için 512 GB SSD var. Günümüz oyunlarından dolayı da yeterli olmuyor ayrıca tek slot olduğu için bu ek SSD alamıyorum. Bu yüzden harici bir HDD'ye ihtiyacım var. Bana oyun için önerebileceginiz hızlı bir harici HDD olarak ne önerebilirsiniz?

Seagate veya WD olabilir öncelik Seagate gerçi HDD'lerde pek fark etmez ama.

wd, seagate, toshiba, kioxia markalarından hangisi daha ucuzsa alabilirsin onun haricinde ucuza seagate firecuda bulabilirsen en iyisi olur.

HDD almanı tavsiye etmem. Hem harici olunca hız düşer ve gecikme artar HDD'nin gecikmesi yüksek hızı da 200MB/s'den yüksek olmadığı için SSD almalısın bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı