Oyun için i3-10300 mü yoksa i5-10400 mü tercih edilmeli?

Boşverin bunları. RX570, i3 9100f, 16gb 8*2 2400mhz, Msi h310m. Böyle sisteme ne kadar vermeliydim? Herşey dahil.
Hocam klavye fareniz 450 TL, monitörünüz 700 TL desek, aslında zararda değilsiniz. Şimdi baktım Akakçe'den. Dediğim gibi sistemin tek hatası RX 5500 XT alınabilirdi. Hatta şu an hesapladım kardasınız. Gerçekten üzülün diye demiyorum. Akakçe'den fiyatlara bakabilirsiniz.

Hocam klavye fareniz 450 TL, monitörünüz 700 TL desek, aslında zararda değilsiniz. Şimdi baktım Akakçe'den. Dediğim gibi sistemin tek hatası RX 5500 XT alınabilirdi.
Dayım pc mühendisi. Ona parçaları attım "f/p ürünleri bulmuşsun" dedi. PC aldıktan sonra ise Bıos'a girmediğimi söylediğimde windows kurmadığımdan giremediğimi söylemişti. Meğer alanında da hiç başarılı değilmiş, uydurarak kafasına göre f/p demiş. Bir taraftan GT630m canavar, İ7 canavar bunu al diyen eniştem.... Daha küçüktü yaşım be, yazık oldu. Rezil oldu bir hayat. Bana bu işlemciyi almama ikna eden @07alone07'ye de hakkımı helal etmiyorum.

Dayım PC mühendisi. Ona parçaları attım "f/p ürünleri bulmuşsun" dedi. PC aldıktan sonra ise BIOS'a girmediğimi söylediğimde Windows kurmadığımdan giremediğimi söylemişti. Meğer alanında da hiç başarılı değilmiş, uydurarak kafasına göre F/P demiş. Bir taraftan GT630M canavar, i7 canavar bunu al diyen eniştem... Daha küçüktü yaşım be, yazık oldu. Rezil oldu bir hayat. Bana bu işlemciyi almama ikna eden @07alone07'ye de hakkımı helal etmiyorum.

@07alone07 iyi biri, severim onu. Bir bildiği vardır, önerdiğine göre. Tabii konunun detayını bilmiyorum...

Dayım pc mühendisi. Ona parçaları attım "f/p ürünleri bulmuşsun" dedi. PC aldıktan sonra ise Bıos'a girmediğimi söylediğimde windows kurmadığımdan giremediğimi söylemişti. Meğer alanında da hiç başarılı değilmiş, uydurarak kafasına göre f/p demiş. Bir taraftan GT630m canavar, İ7 canavar bunu al diyen eniştem.... Daha küçüktü yaşım be, yazık oldu. Rezil oldu bir hayat. Bana bu işlemciyi almama ikna eden @07alone07'ye de hakkımı helal etmiyorum.
Silah zoruyla mı aldırdık sana ne bu tavır? Hakkını helal etmezsen de etme tavırlara bak. Ben sadece kullandığımı belirtip kendi düşüncelerimi yazmışımdır o kadar ve benim işimi gördüğümü belirtmişimdir. Bütçen fazlaysa daha iyisini tercih etseydin. Elinde internet denen nimet mevcut ve içerisinde birçok kaynaklar mevcut araştırmanı kendi tercihlerin doğrultusunda yapsaydın. Burasıda bir forum ve herkes kendi düşüncelerini dile getiriyor.

Silah zoruyla mı aldırdık sana ne bu tavır? Hakkını helal etmezsen de etme tavırlara bak. Ben sadece kullandığımı belirtip kendi düşüncelerimi yazmışımdır o kadar ve benim işimi gördüğümü belirtmişimdir. Bütçen fazlaysa daha iyisini tercih etseydin. Elinde internet denen nimet mevcut ve içerisinde birçok kaynaklar mevcut araştırmanı kendi tercihlerin doğrultusunda yapsaydın. Burasıda bir forum ve herkes kendi düşüncelerini dile getiriyor.
Size de sert konuştum kusura bakmayın. Benden bu aralar normal olmamı bkelmeyin ve mazur görün.

Yavaş kardeşim bu ne hiddet, bu celal? Arkadaş bir ürüne değerinden fazla verdiğini düşündüğünden dolayı biraz sinirli sanırım.

Geri
Yukarı