Oyun için klavye ve fare önerisi

dr.hardware

Hectopat
Hepinize iyi yıllar, İyi forumlar teknoloji tutkunları. Elimde bulunan uyduruk klavye ve fare ile CS:GO keyfi sürmekten sıkılmaya başladım. Oyuna elverişsiz, konforsuz bir klavye kullanıyorum. Fare konusunda birşeyim yok ama almışken iyi birşey almak istiyorum (Ağırlık bütçe klavye için). Toplam bütçem 200TL.

Unutmadan ekliyeyim; elim normale göre biraz büyük fare konusunda elime oturacak biraz büyük bir fare gerekli.

Hocam almışken iyi bir fare almak istiyorsan ve sağ elini kullanıyorsan Logitech G402 Hyperion Fury öneririm. Media Markt internet sitesinde 139TL idi en son. Ben 3 haftadır kullanıyorum çok memnunum. Logitech Gaming Software'de indirirsen sitesinden, her oyuna farklı kombinasyon yapabiliyorsun. Mesela BF3 icin tuşları ayarlıyıp, BF3 e girdiğinde otomatik olarak o tuş ayarlarını ayarlıyor sistem. Ve DPI ayarlama tuşları da olması benim kullanımım açısından çok işlevsel. Tabi daha orta sınıf bir fare istiyoran everest rampage serisinden alabilirsin. 80 -90 TL ye rahatlıkla bulursun. Klavye konusuna çok hakim değilim notebook kullandığımdan dolayı.

Hocam almışken iyi bir fare almak istiyorsan ve sağ elini kullanıyorsan Logitech G402 Hyperion Fury öneririm. Media Markt internet sitesinde 139TL idi en son. Ben 3 haftadır kullanıyorum çok memnunum. Logitech Gaming Software'de indirirsen sitesinden, her oyuna farklı kombinasyon yapabiliyorsun. Mesela BF3 icin tuşları ayarlıyıp, BF3 e girdiğinde otomatik olarak o tuş ayarlarını ayarlıyor sistem. Ve DPI ayarlama tuşları da olması benim kullanımım açısından çok işlevsel. Tabi daha orta sınıf bir fare istiyoran everest rampage serisinden alabilirsin. 80 -90 TL ye rahatlıkla bulursun. Klavye konusuna çok hakim değilim notebook kullandığımdan dolayı.
Logitech g402' yi gittigidiyorda 139tlye bulup aldım hocam öneriniz için çok teşekkür ederim. geriye 60tl kaldı. üzerine biraz daha koyup düzgün bir klavye almayı düşünüyorum. tekrardan teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı