Oyun için laptop önerisi

Chole

Decapat
ASUS FX705DU AMD RYZEN7-3750.

2.3GHz-(Max Boost clock up to 4.0GHz)

16GB RAM-

1TB+128gbssd-17.3"GTX1660 Ti 6 GB-Windows 10.

Gördüğünüz gibi ilan sitelerinin birinden kopyala yapıştır yaptım, benim için uygun bir fiyata satılıyor. Ekran kartına 6 GB denmiş model ASUS FX705DU merak ettiğim adamın açıklamaya yazdığı bilgilerin hepsi doğru mudur ne dersiniz bunu alıp CS, LoL, PUBG gibi oyunları oynamak istiyorum ve bir nebze de olsa RDR2 hayalim var. Hiç yoktan en kötü ayarlarda RDR2'yi 30 FPS'lerde oynatırsa süper olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS FX705DU AMD RYZEN7-3750.

2.3GHz-(Max Boost clock up to 4.0GHz)

16GB RAM-

1TB+128gbssd-17.3"GTX1660 Ti 6 GB-Windows 10.

Gördüğünüz gibi ilan sitelerinin birinden kopyala yapıştır yaptım, benim için uygun bir fiyata satılıyor. Ekran kartına 6 GB denmiş model ASUS FX705DU merak ettiğim adamın açıklamaya yazdığı bilgilerin hepsi doğru mudur ne dersiniz bunu alıp CS, LoL, PUBG gibi oyunları oynamak istiyorum ve bir nebze de olsa RDR2 hayalim var. Hiç yoktan en kötü ayarlarda RDR2'yi 30 FPS'lerde oynatırsa süper olur.
Çok daha ucuza daha iyisini buldum.

3000₺ civarı bir fiyat belirlemiş satan arkadaş ama insanı çok fazla arada bıraktırıyor çünkü diğer satıcılar 700₺+ bir fiyat belirlemiş. Eğer cidden o fiyata satıyorsa kaçırmayın bence. Aynı ilde iseniz gidin iyice teste sokun funmark Prime95 vs.

Onda bir şeyler vardır 3000TL'ye satılacağını hiç zannetmiyorum zaten şu an GTX1660 Ti'ın kendisi 3K civarı, o laptoptan uzak durmanızı tavsiye ederim.

Görünüşde sıkıntı yok bir de satıcı istenilen testi kurup deneyin demiş testlerden anlaşılmaz mı sakatlık var mı yok mu diye.

Geri
Yukarı