Oyun için monitör önerisi

keencen1

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba dün genel kullanım ve oyun için;
CYBER-7500F / AMD Ryzen 5 7500F MPK / ASUS Dual GeForce RTX 4060 Ti OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR
Bu hazır sistemi sipariş geçtim ve monitör eksiğim kaldı. Monitör konusunda çok fazla seçenek var ve bu gerçekten kafa karıştırıcı bir hal almaya başladı. Beni 1080p de 24 inç ( 27 inç büyük kalıyor o kadar masamda yer yok ) 165Hz ayarlarında 1ms IPS ekranı ve mümkünse hoparlörü olan ve asansör sistemi olan bir monitör tercih etmek istiyorum. Bütçe 4-5-6k'ya kadar çıkabilir tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dün genel kullanım ve oyun için;
CYBER-7500F / AMD Ryzen 5 7500F MPK / ASUS Dual GeForce RTX 4060 Ti OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR
Bu hazır sistemi sipariş geçtim ve monitör eksiğim kaldı. Monitör konusunda çok fazla seçenek var ve bu gerçekten kafa karıştırıcı bir hal almaya başladı. Beni 1080p de 24 inç ( 27 inç büyük kalıyor o kadar masamda yer yok ) 165Hz ayarlarında 1ms IPS ekranı ve mümkünse hoparlörü olan ve asansör sistemi olan bir monitör tercih etmek istiyorum. Bütçe 4-5-6k'ya kadar çıkabilir tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.
Acer Nitro KG242YP UM.QX2EE.P05 23.8" 2 ms Full HD FreeSync Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe istediğin tüm özellikler mevcut ama pivot yok sadece.

Hocam 1 ms olduğuna emin misin? Biraz araştırdım ama 2ms yazıyor bu monitör. 1ms belki de çok bir şey fark etmese bile almışken iyisini almak istiyorum. 1ms önerilerinizi alırsam daha iyi olur benim için.

1ms le 2ms arasında pek fark yani gözünle görüncek kadar yok. Zaten ben kullanmış olduğum monitör kendisi uzun zamandır kullanıyorum.

1ms le 2ms arasında pek fark yani gözünle görüncek kadar yok. Zaten ben kullanmış olduğum monitör kendisi uzun zamandır kullanıyorum.
doğrudur kesinlikle haklısındır ama bu fiyat bandına 1ms monitörlerde hali hazırda bulunabiliyorken 2ms tercih etmek istemiyorum. sonuçta bırak 2ms i o ekran 5ms de olsa 60hz laptoptan yeni sisteme yeni monitöre geçeceğim için bana mükemmel gelecek ancak olmuşken en iyisi en f/p si olsun istiyorum.

Geri
Yukarı