Oyun için sanal PC

Zozozo1

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Daha öncesinde hetzner tarafından kurulan sanal bilgisayarda oyun deneyimi yaşamıştım ve performansı gayet iyiydi. Satıcının bana teslim ettiği bilgisayar i7 işlemci ve GTX 1080 ekran kartına sahipti. Aranızda Almanya ya da Hollanda lokasyonlu sanal oyun bilgisayarı satışı yapayım ya da nasıl kurulucağını bilen var mı acaba?

GeForce Now denediniz mi ? Sanal internet cafe kurmak istiyorsunuz sanırım konuyu yanlış anlayıp öneride bulundum kusura bakmayın.
Evet geforce now kullandım, aktif olarakta kullanmaya devam ediyorum fakat oyunlar sınırlı olduğu için beni pek tatmin etmiyor. O yüzden shadow tech gibi veya ekran kartlı sanal bilgisayar arıyorum. Nerden bulabilirim biliyor musunuz?

Hocam anladığım kadarıyla yurt dışından bir server kiralayıp uzak masaüstü bağlantısı ile bağlanıp oyun oynayacaksanız. Çok fazla gecikme yaşarsınız. Siz bir yere tıklarsınız 2 saniye sonra tepki verir. İnternetiniz 100mbit olmadığı sürece denemeyin bence.

Hocam anladığım kadarıyla yurt dışından bir server kiralayıp uzak masaüstü bağlantısı ile bağlanıp oyun oynayacaksanız. Çok fazla gecikme yaşarsınız. Siz bir yere tıklarsınız 2 saniye sonra tepki verir. İnternetiniz 100mbit olmadığı sürece denemeyin bence.
Daha önceden kullandım 48ms değeri alıyorum. Ve hiç bir oyunda problem yaşamadım. Daha önce satın aldığım kişi sunucusunu kapattığı için şu an arayış içerisindeyim. Shadow tech almaya çalıştım Almanya lokasyonundan fakat beceremedim. Bu işlere ilgisi olan var mı acaba yardım edebilecek olan
Ping durumu nasıl?
Geforce now da 46 ms ile oynuyorum sanal bilgisayarımda 48-49 ms alıyordum. Almamya lokasyonunu tercih ediyorum en iyisi o gördüğüm kadarıyla
Şuan en iyisi NOW diye biliyorum.
Hayr shadow tech şu anda en iyi cloud gaming platformu fajat onu satın almayı beceremedim
Bilgisayar kiralamak istiyor ve aracı programlarla o bilgisayara bağlanacak. Geforce now gibi servisleri önermeyin.
evet sanal bilgisayara parsec üzerinden bağlandığımda zaten gecikme süresini en aza indirmeme yardımcı oluyor ve kötü bilgisayarım olsa bile warzone gibi oyunları sorunsuz bi şekilde ultrada oynayabiliyorum

Geri
Yukarı