Oyun İçin Sistem Toplama

MSI GTX 970 VS SAPPHIRE R9 390 ???

• Oy verenlerin toplamı
    47
Benim insanlara sapphire önermeyişimin nedeni asus, msi, gigabyte gibi markalara oranla daha çok insanı mağdur etmesi. Yani bahsettiğim markaları alıp sıkıntı yaşayan insan 1 ise sapphire, zotac alıp mağdur olan insan sayısı 5 tir. Bunu dediğim gibi hem kendi tecrübeme hem çevremdeki insanların tecrübelerine hem de bu işin içinde olan insanların tecrübelerine dayanarak söylüyorum. Ben sadece şunu dedim benim cebimden 1500 tl çıkacak olsaydı sapphire gibi kullanıcı mağduriyeti yüksek olan bir markayı değil msi gibi güvenilir bir markayı seçerdim. Ben msi alıp mağdur olan birine 1 defa rastlıyorsam sapphire alıp mağdur olana 5 defa rastlıyorum. Bu benim tecrübem ve tavsiyem. Ama siz bana resmen hakaret ediyorsunuz üstteki mesajınızda. Açıkçası ben söylediklerimin mantıksız olduğunu düşünmüyorum. Benim bakış açım bu. Attığınız linki daha önce okumuştum ancak ben dediğim gibi kullanıcı mağduriyeti konusunda türkiye de sapphire ile yarışacak bir marka daha bilmiyorum ekran kartı anlamında. Bu yüzden de önermiyorum ve önermiyeceğim. Çünkü bir hevesle sistem kurup o hevesin kursağında kalması ne demek biliyorum. Vesselam.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı