Oyun İçin Telefon Önerisi

Hangisini seçeyim?

• Oy verenlerin toplamı
    23

masterhaşhaşi

Kilopat
Daha fazla  
Ben kararsız kaldım bana bu telefonlardan veya farklı telefonlardan öneriler yapar mısınız? Kriterler: Ön kamerası iyi olsun, Oyunları (Arena of Valor vb.) 60 FPS oynayabilme ve güzel bir ekrana sahip olması (OLED gibi.). İkinci el önerileri de alabilirim. Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

Ben kararsız kaldım bana bu telefonlardan veya farklı telefonlardan öneriler yapar mısınız? Kriterler: Ön kamerası iyi olsun, Oyunları (Arena of Valor vb.) 60 FPS oynayabilme ve güzel bir ekrana sahip olması (OLED gibi.). İkinci el önerileri de alabilirim. Yardımınız için şimdiden teşekkürler.
Bütçenizi belirtirseniz daha iyi yardımcı oluruz :)

Honor Play o kadar da oyuncu telefonu denebilecek kadar iyi bir çipsete sahip değil. Kirinlerin muadili olan SD işlemciler daha iyi GPU'lara sahip. Android olarak SD 835-845, iPhone'da A9-A10 ve üstü çipsetli telefon modelleri oyun amaçları kullanılabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı