Oyun için televizyon önerisi

nuwwanda

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam bütçem 30-35k arası. Oyun için gecikme değeri en düşük ve görüntü kalitesi iyi bir televizyon arıyorum.
Evde kullandığım Samsung bir 4K TV var oyuna girdiğimde sanki benim tuşa basmam ile TV de görmem arasında biraz gecikme oluyor, bunu hissedebiliyorum. Bu sorunu yaşamayacağım ve görüntü kalitesinin de güzel olacağı bir televizyon önerebilir misiniz?
Tercihim 55 inç olması yatakta koltukta rahatça uzanıp PC'yi monitöre bağlayıp oynamak istiyorum. Saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam oledlerin ömrü kısa oluyor diyorlar var mı bir gerçeklik payı? Alıp 3-4 sene sonra arıza yaşamayayım.

Yok hocam tamamen palavra. Artık bir çok teknolojik cihazda OLED'e geçiliyor. Monitörler, televizyonlar, telefonlar, VR gözlükleri, el konsolları vs. Zaten ömrü kısa olsa bu kadar alınmaz.

120Hz 55 inç 4K Bluetooth 5.0 destekli TV.

LG C2 serisinden bir OLED alınız.

Yok hocam tamamen palavra. Artık bir çok teknolojik cihazda OLED'e geçiliyor. Monitörler, televizyonlar, telefonlar, VR gözlükleri, el konsolları vs. Zaten ömrü kısa olsa bu kadar alınmaz.

Üstadlar şunlar arasında öneriniz var mı biraz araştırdım da:

SAMSUNG S95B OLED
SAMSUNG QN90B OLED
LG C2 OLED
SONY XR55A80J

Sizlerin de önerisi var mı?
Bir de oled tv’ler ips panel mi oluyor yoksa başka bir panel mi kullanıyor?

Hocam OLED televizyonlar zaten OLED panel kullanıyor. Çok daha kaliteli IPS'den.
Ben en kaliteli paneli ips biliyordum hocam pardon :)

Hocam OLED televizyonlar zaten OLED panel kullanıyor. Çok daha kaliteli IPS'den.
Hocam bir de bu gecikme olayı input lagmış araştırdım da pc’den bağlayınca yukarıda arkadaşlarımızın paylaştığı tv’lerde bu sorun var mıdır? Gecikme süresini karşılaştıran bir site var mıdır acaba. Hem Oled olup hem en düşük gecikmeliyi alayım diyorum.

120Hz 55 inç 4K Bluetooth 5.0 destekli TV.
Baya iyiymiş bu hocam bendeki tv gibi gecikme yaşamam değil mi? Ms gecikme oranı kaç acaba? Bir de G-Sync teknolojisi var mı? Sitesinden baktım ama göremedim :(

Son düzenleme:
Ben en kaliteli paneli ips biliyordum hocam pardon :)

Hocam bir de bu gecikme olayı input lagmış araştırdım da pc’den bağlayınca yukarıda arkadaşlarımızın paylaştığı tv’lerde bu sorun var mıdır? Gecikme süresini karşılaştıran bir site var mıdır acaba. Hem Oled olup hem en düşük gecikmeliyi alayım diyorum.

Baya iyiymiş bu hocam bendeki tv gibi gecikme yaşamam değil mi? Ms gecikme oranı kaç acaba? Bir de G-Sync teknolojisi var mı? Sitesinden baktım ama göremedim :(
CS6LA modelini kullanmaktayım oyun için harika performans sunuyor gecikme değeri oldukça düşük diyebilirim bütçe yeterse c2 de öneririm.G-SYNC destekliyor bu arada.

Geri
Yukarı