Oyun İçin Windows 8.1 vs 7

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu sistemde iki işletim sisteminde de iyi performans alırsınız bir fark olmaz, gönlünüzce karar verin. Microsoft Windows 7 desteğini bitiriyor diye işletim sistemi henüz bitmiş değil, bunca sene Windows 7'yi Microsoft'tan adam akıllı güncelleme almadan kullandık zaten şimdi güncelleme olmadan 2 yıl daha idare ederiz.
Sistem düşükse Windows 8.1 Lite, normal 8.1'den daha performanslı olacaktır. Windows 7 kuracaksanız da Aero temasını kullanmayın.
Aero ile klasik tema arasında pek fark yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
eski sistemimde sırf test olsun diye farkı görmek için çekmiştim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
eski sistemimde sırf test olsun diye farkı görmek için çekmiştim.
Windows 7'de 80FPS civarı alan PUBG nasıl Windows 10'da 30'a kadar düşebildi? Bence bu işte bir bit yeniği var :)

Aero senin ekran kartına %1 yük bindiriyor olabilir ancak eski ve performanssız ekran kartlarına %5 bindirir. Ben düşük ekran kartları için Aero'yu önermem yani.

Windows 7'de 80FPS civarı alan PUBG nasıl Windows 10'da 30'a kadar düşebildi? Bence bu işte bir bit yeniği var :)

Aero senin ekran kartına %1 yük bindiriyor olabilir ancak eski ve performanssız ekran kartlarına %5 bindirir. Ben düşük ekran kartları için Aero'yu önermem yani.
Ondan dolayı videoma bir sürü fake yazıldı. Video fake degil. Windows 10'da anlamadığım bir şekilde işlemci çok fazla kullanılıyor. Bende işlemci darbogazi vardı. Ekran kartı güçsüz olduğundan degil yani performans farkı. Windows 7 islemcimi daha az yordugu için FPS öyle. FX 4300'e R9 380X takınca böyle oldu :D. Ayrıca Windows 10 olan yerde After Burner'da ekran kartı ve işlemci değerleri buga girmiş. Onun neden kaynaklı olduğunu bilmiyorum. Videoyu çektikten sonra farkettim.

Hocam desteği boş verin 7 yükleyin en iyi performans alırsınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı