Oyun içinde "GeForce Experience yer paylaşımı" uyarısını kapatma

ilovepattis

Centipat
1675789767861.png

Bunu nasıl devre dışı bırakacağım?

Hocam Geforce Experience açın ve ayarlara girin. Genel kısmında yer paylaşımını kapatabileceğiniz bir ayar göreceksiniz, onu kapatın.
Merhaba. Bir oyunda Geforce Experience'in çalışmasını engellememiz de mümkün mü?
Ben ne olur ne olmaz diye CS:GO oynarken arkada bir şey çalışmasın istiyorum, bu oyunu bir şekilde muaf tutabilir miyim GE'den?

Merhaba. Bir oyunda Geforce Experience'in çalışmasını engellememiz de mümkün mü?
Ben ne olur ne olmaz diye CS:GO oynarken arkada bir şey çalışmasın istiyorum, bu oyunu bir şekilde muaf tutabilir miyim GE'den?
Maalesef bilgim yok hocam. Neden arkada GE'nin olmasını istemiyorsunuz? Hile falan algılar diye mi?

Maalesef bilgim yok hocam. Neden arkada GE'nin olmasını istemiyorsunuz? Hile falan algılar diye mi?
Evet. Bu konuda biraz paranoya yaptım. Sürekli oyun bir şeyi hile olarak algılayacak da sebepsiz yere VAC yiyeceğim diye korkuyorum. Bunun çok düşük bir ihtimal olduğunu biliyorum fakat biraz şanssız birisiyim maalesef :)
Bir de neredeyse kronik olarak yaşadığım VAC hatası var. Oyunu zaten competitive modda oynamıyorum. Günlük birkaç deathmatch atar çıkarım fakat bu aralar tekrar başlayan VAC hatası ile oyundan atılmam hadisesi biraz işkillendiriyor beni.
Artık neredeyse oyuna girmeden her defasında dosya doğrulaması yapıyorum fakat yine de oyunun ortasında o hatayla atıyor beni. Herhangi bir skinchanger tarzı uygulama kullanmıyorum ya da oyunun dosyalarına müdahale etmiyorum ama bu hata uzun süredir var.
İşin kötüsü o hatayla atılınca yanlış bilmiyorsam oyun içi chat'te VAC yüzünden atıldığım yazıyor ve insanlar da hile falan yaptığımı düşünüyor.
Özetle, evet, CS:GO için sormuştum.

Geri
Yukarı