Oyun içinde kullandığınız nickinizi nasıl buldunuz?

Benim oyunlarda kullandığım nick orndacil. Bunu yüzüklerin efendisini mitolojik olarak açıklayan bir YouTube kanalı vardı film incelemesi tadında orada legolasın okuna güç veren mitolojik bir tanrı olarak geçiyordu. Hem çok beğendim hem de çok ilgimi baktığımda da fazla kullanılmıyordu. Bende aldım.

Meybuzdan meyblus oldu.

Ahahahahah bu çok iyi.
Mitolojideki tanrı isimleri hoşuma gidiyordu açıkçası ve o sıralar AC Origins oynuyordum. Mâlum oyun mısır'da geçiyor ve mısır mitolojisini araştırdım. Ma'at diye nick koydum kendime.

Vikipedi Ma'at

Ben de bu aralar yunan mitolojisinden bir şeyler çıkartmaya çalışıyorum ama hepsi bilindik veya alınmış oluyor :D.
Vallahi garip ama anlatayım zamanında Mortal Kombat X çok oynardım telefondan sonra güncelleme geldikçe benim Samsung Galaxy Note 2 bu oyunu açamaz oldu bende 6.0.1 ROM buldum onu yükledim oyun sorunsuz çalıştı sonra nickname (m)ortal (k)ombat (X) koydum 601'de 6.0.1 ROM sürümünden geliyor evet biraz garip ama böyle buldum normalde bundan önce manhunt nickname kullanıyordum en sevdiğim oyun manhunt olduğu için ama çok klasik nick olduğu için çoğu oyunda alınmış oluyordu kullanamıyordum.

Çok iyi bu arada.

Oyunlar da k1rdinse ismini kullanıyorum. Nasıl bulduğuma gelirsek, her oyunda kendine ait ismi olan kişileri gerçekten kıskanıyordum. Bir gün yeni bir oyuna başlayacaktım tam hatırlamıyorum hangi oyundu. Hava ise karlıydı o gün. Bu sefer isim bulacağım kendime dedim inat ettim. Arıyorum arıyorum bir türlü yok bulamadım. Ondan sonra dışarı baktım ve kar dedim. Kar'ın dinmesi aklıma geldi birden nedense ve birden kardinse diye bir şey çıktı. Bunun içine sayı koymak istedim daha güzel olur diye. En kötü duran da a harfiydi. Adana'lı olduğumdan dolayı 1 koydum a yerine ve ismim k1rdinse oldu.

Çok güzel şeyler geldi ama en hoşu bu sanırım 😺

Geri
Yukarı