Oyun ikonları dünya haline geldi

İşletim sistemi
Windows 10

İshak Kural

Centipat
Daha fazla  
Herkese selam, Steam'deki oyunlarımın bazılarının ikonları dünya oldu. Epic olan Cities Skylines için de aynı şekilde. Özelliklerden bir şeyler yapın diye yazılar okudum maalesef özelliklerde yok, kısayolu sil Steam'den tekrar oluştur yaptım olmadı, özellikler>genel fotoğrafını aşağıya koyuyorum.

İkonlar dünya değil url uzantısı olmuş.

Screenshot_11.jpg

Steam oyunlarında oyunu direkt olarak açmaz bir Steam Link'i ile oyunu çalıştırır o yüzden URL olarak gözüküyor.

Steam oyunlarında oyunu direkt olarak açmaz bir Steam Link'i ile oyunu çalıştırır o yüzden URL olarak gözüküyor.

Steam kısayolları URL mi oluyor? Yeni bir şey daha öğrendim. İnsan orijinal oyun oynamayınca bilmiyor böyle şeyleri.

Steam kısayolları URL mi oluyor? İlk kez yeni bir şey öğrendim. İnsan orijinal oyun oynamayınca bilmiyor böyle şeyleri.

Evet URL oluyor ama oyun logoları normalden biraz daha küçük duruyor sadece böyle dünya olarak değil.

Evet sağ tık yaptığında yönetici olarak çalıştır vs. çıkmıyor print falan yazıyor.

Captu123re.PNG

Logo olayı oyun ile alakalı Steam dosyalarında. ICO dosyaları oluyor bu dosya da aynı logo farklı boyutlarda var görev çubuğu için ayrı kısayol için ayrı logosu oluyor.
Evet URL oluyor ama oyun logoları normalden biraz daha küçük duruyor sadece böyle dünya olarak değil.

Logo olayı oyun ile alakalı Steam dosyalarında. ICO dosyaları oluyor bu dosya da aynı logo farklı boyutlarda var görev çubuğu için ayrı kısayol için ayrı logosu oluyor.
Bunu da yeni öğreniyorum hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı