Oyun ile Sistemi Karşılaştırma Siteleri

ekarego

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar geçen hafta Monster Abra a5 v1.1 aldım. Mesela far cry 4 merak ettim sistemin karşılar mı diye systemrequirementslab ve nvidianın kendi karşılaştırmasında kaldırmıyacağını söylüyor ama kendim karşılaştırdığımda kaldırıyor. Battlefield 3'te kaldırmaz diyor ultrada oynuyorum. Bu sitelere güvenmemek mi lazım. Yoksa sorun bende mi?

Sitemim;
Windows 7 Ultimate 64 bit
İntel Core i7 4710MQ 2.5 ghz turbo boost ile 3.5
Nvidia GTX 870M 2 GB
8 gb ram

414.PNG

Can You Run It gibi siteler zaten Sosyal'de önerilmiyor ve önerilmesi yasak diye biliyorum. Zaten hiç doğru sonuç vermiyor. GTX870M ile nasıl oynanmaz Far Cry 4 güldürdü. :D

O tür siteler çoğu zaman yanlış sonuç verdiği için tavsiye etmiyoruz ve paylaşım yapılması da bu yüzden yasak. Ayrıca Abra A5 V1.1 içinde GTX 870M değil, GTX 860M olması lazım. GTX 860M ile Far Cry 4'ü, SMAA'yı kısarak yüksek ayarlarda oynayabilirsin.

O tür siteler çoğu zaman yanlış sonuç verdiği için tavsiye etmiyoruz ve paylaşım yapılması da bu yüzden yasak. Ayrıca Abra A5 V1.1 içinde GTX 870M değil, GTX 860M olması lazım. GTX 860M ile Far Cry 4'ü, SMAA'yı kısarak yüksek ayarlarda oynayabilirsin.
Nvida sitesinde de aynı şeyi diyince hani dedim sorun bende mi? Doğru diyorsun GTX 860M var yanlış yazmışım.

Onboard ekran kartını gördükleri için olabilir mi? İntel HD Graphics 4600

merhaba arkadaşlar dun ındırımdeyken far cry prımal ı aldım ama arkadaşlarım bılgısayarın kaldırmaz ıade et dedı siz ne düşünüosunuz?

Benim Sistemim;
windows 10 64 bit
intelcore i7 3630QM 2,40 ghz
ekran kartı geforce gt 650m
16gb ram
1tb hdd

FAR CRY PRIMAL
MİNİMUM:
  • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
  • İşlemci: Intel Core i3-550 | AMD Phenom II X4 955 or equivalent
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 (1GB VRAM) | AMD Radeon HD 5770 (1GB VRAM) or equivalent
  • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

• ÖNERİLEN:
      • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
      • İşlemci: Intel Core i7-2600K | AMD FX-8350 or equivalent
      • Bellek: 8 GB RAM
      • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 780 | AMD Radeon R9 280X or equivalent
      • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

Youtube da çeşitli videoları var oyun testlerinin. İşlemci ve ekran kartını yazınca test videoları çıkıyor. Sitelere güven olmaz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı