Oyun isteyen 15 minik dostumuz 1 kediyi aralarına alıp boğdu

Bazıları diyor köpekler toplatılmalı kedilere zarar veriyor diye.
Sizin kafanız mı hoş ? O zaman afrikadaki aslanları da toplatalım yaban köpeklerine çakallara ve ceylanlara zarar veriyor.

Öldürürse tepkini ver. Köpek kediyi öldürdü diye konu açıp tepki vermek nedir? Kedi kuşu yemiyo mu ona niye tepki göstermiyorsunuz?
Olay kediyi yemesi değil. Bu sokak hayvanlarının kontrolsüz çoğalması. Kedi de aynı şekilde çoğalıyor. Bunların kontrol altına alınması lazım. Sokaklar vahşi doğa değil ki kedi köpek kuş bir döngü içinde birbirini yesin. Sorun köpeklerin çoğalarak tehlikeli olması. Tamamen yok olsunlar da demek istemiyorum ama böyle devam ederse tehlikesi daha da artmaz mı?

Olay kediyi yemesi değil. Bu sokak hayvanlarının kontrolsüz çoğalması. Kedi de aynı şekilde çoğalıyor. Bunların kontrol altına alınması lazım. Sokaklar vahşi doğa değil ki kedi köpek kuş bir döngü içinde birbirini yesin. Sorun köpeklerin çoğalarak tehlikeli olması. Tamamen yok olsunlar da demek istemiyorum ama böyle devam ederse tehlikesi daha da artmaz mı?
Kime, ne tehlikesi yaratacak? Sokaklar vahşi doğa değil de ne? Bunca yıldır neden şimdi bu kadar dert oldu kedi, köpek? Tamam saldırması hoş bir şey değil fakat bunun önüne geçemezsin. Amerika'da da, Avrupa'da da söylememe gerek yok fakat Afrika'da da böyle şeyler yüzyıllardan beri insanlarla geliyor. Köpeklerin çoğaldığı falan yok sadece siz büyüdünüz. Bunun ne demek olduğunu eğer olgunlaşmışsanız anlarsınız.

"Ama onlarda can 🥺🥺🥺🥺" diyenlerden nefret ediyorum. Pekala. Onlar Çan'da seni önüne atalım dostum. Kardeş kardeş oynayın.
Var zaten köpeğim. Kardeş kardeşte oynuyoruz yani. Sen hiç davar köpeğiyle kardeş kardeşe oynadın mı?

Geri
Yukarı