Oyun Kanalı İsmi Önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
2
Selamlar. Youtube'da bir oyun kanalı açacağım fakat bir türlü isim bulamıyorum yardımcı olur musunuz?
Hiç kimsenin almadığı bir isim olmalı, FPS oyunları çekeceğim. Battlefield, CSGO gibi. (%100 FPS içerikli kanal olacak değil tabiki ama %80 diyebiliriz)
Tam Kafadan - YouTube >Tam Kafadan diye isim buldum fakat varmış maalesef. (Şimdiden abone olup desteklerseniz çok sevinirim :) )

Çok fazla oyun kanalı var. Bu işte fazla ilerleyemezsiniz. Başka bir tür bulun bence. Ama isim derseniz kendi isminizi koyun gitsin. Büyürseniz değiştirirsiniz.

Çok fazla oyun kanalı var. Bu işte fazla ilerleyemezsiniz. Başka bir tür bulun bence. Ama isim derseniz kendi isminizi koyun gitsin. Büyürseniz değiştirirsiniz.
Bu sektörde iyi olan kazanıyor. Milyon tane hesap var evet ama 30 tanesi tanınmıştır.
AGAB - YouTube Her şeyin olduğu bir kanalım var zaten, oyun olarak ayrı açmak istiyorum.

Doğru söylüyorsun ama iyi olan bazı insanlar görünmüyor. Neyse bayağı karartım içinizi :D :D İsim konusu en zor olanıdır. İsmini koy gitsin bence.

Doğru söylüyorsun ama iyi olan bazı insanlar görünmüyor. Neyse bayağı karartım içinizi :D :D İsim konusu en zor olanıdır. İsmini koy gitsin bence.
İsim şu an lazım ama :D İntro yapacağım ona göre :p Videolarda "ben xx" veya "xx,'den herkese merhaba" diyemiyorum çünkü ismim yok :D :D

Kendi isminle ac en iyisi. Bak benim bu Technopat hesabima, ne kadar karizmatik duruyor :D

'Oynuyor' cok ergence duruyor. Kendi isminiz ile acin bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı