Steam Oyun key'i almak mantıklı mı?

Samet_29

Decapat
Daha fazla  
İnternette gezerken İtemsatış, tiriniti gibi sitelerde 20 lira gibi fiyatlara en az 850 TL'lik oyun çıkacak denen keyleri gördüm. Yorumlarda da insanlar 300 TL'ye 1800 TL'lik hesap dizdim, 25 TL'ye 900 TL kazandım vs. yazmışlar. Sizce bu tarz 20-25 TL'lik Steam Key'lerden cidden en az 850 TL oyunlar mı çıkar yoksa alıp açtığımda 5 TL'lik oyunla mı karşılaşırım?

İnternette gezerken İtemsatış, tiriniti gibi sitelerde 20 lira gibi fiyatlara en az 850 TL'lik oyun çıkacak denen keyleri gördüm. Yorumlarda da insanlar 300 TL'ye 1800 TL'lik hesap dizdim, 25 TL'ye 900 TL kazandım vs. yazmışlar. Sizce bu tarz 20-25 TL'lik Steam Key'lerden cidden en az 850 TL oyunlar mı çıkar yoksa alıp açtığımda 5 TL'lik oyunla mı karşılaşırım?
Bu da dolandırıcılık yöntemi. O yorumlar büyük ihtimalle sahte ben de bir zamanlar denedim sürekli ucuz oyunlar çıkıyordu.

Oyunların Steam üzerindeki değeri bahsedilen seviyelerde olsa da oyunların neredeyse hepsi çöp. İyi bir şey çıkma ihtimali neredeyse 0.

Bizzat aynı işi yapmış biri olarak bulaşmayın derim.

Almayın ben şahsen aldım öyle güzel oyunlar çıkmıyor pahalı ama sıkıcı ve hiç oynamak istemediğiniz oyunlar çıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı