Oyun köylüsüne oyun tavsiyesi

Daha fazla  
RAM
Corsair 2x8 DDR4
SSD veya HDD modeli
224 GB SSD
Ekran kartı
RX 550
Anakart
ASUS Prime A320 M-R
İşlemci
Ryzen 5 5600 3.8 ghz
Merhaba. Şu an kendimi maalesef oyun köylüsü olarak görüyorum. Aktif olarak Valorant ve FIFA 23 oynuyorum sadece.
RDR2 başladım, çok da hoşuma gitti fakat ekran kartı yetersizliğinden oyunu istediğim kalitede oynayamıyorum. Onu sonra oynayacağım.
Soul falan tarzı oyunlar hiç ilgimi çekmiyor açıkçası. Oynadığım en iyi oyun dediğiniz oyunları bekliyorum.

Witcher serisi kesinlikle. İlk 1 ve 2 oyunun hikayesini dinleyin 3 ile başlayın. Seveceğinizi düşünüyorum çünkü dünyanın en iyi 5 oyunundan biri bana göre. Severseniz zaten diğerlerine bakarsınız. RX 550'de nasıl performans verir bilemiyorum. Eğer ki kasarsa BioShock serisi veya Far Cry 3.

Yakuza 0 yakuza kiwami yakuza kiwami 2 oyunlarını oynayın çok iyiler Türkçe yamaları var ama kiwami 2'nin yaması tek bir yerde var ve paralı.

Merhaba. Şu an kendimi maalesef oyun köylüsü olarak görüyorum. Aktif olarak Valorant ve FIFA 23 oynuyorum sadece.
RDR2 başladım, çok da hoşuma gitti fakat ekran kartı yetersizliğinden oyunu istediğim kalitede oynayamıyorum. Onu sonra oynayacağım.
Soul falan tarzı oyunlar hiç ilgimi çekmiyor açıkçası. Oynadığım en iyi oyun dediğiniz oyunları bekliyorum.

Witcher, Dying Light, postal 2, Call of Juarez, Call of Duty MW 2012, Resident Evil 4, Metro 2033 ve last right çok iyi seriler ve oyunlardır hocam.

Doom Eternal oyna. Vurdulu kırdılı efsane oyundur ama hikayesi fazla derin olmasa da var. Hikaye istiyorsan Witcher serisi eğer eski gelirse sadece 3'ü oynamanı tavsiye ederim akışı her şeyi çok güzel bir oyun. Korku, gerilim istersen Dead Space'i al direk oyna. 2D grafik kalitesi muazzam bir oyun olan "Katana Zero"'yu da oynayabilirsin aksiyon dolu hikayesini de sevdiğim bir oyun.

Geri
Yukarı