Oyun köylüsüne oyun tavsiyeleri

Robin_dfd

Femtopat
Daha fazla  
İlk defa bilgisayar aldım. Oyunlar hakkında ortalama bir bilgim var. Kesin oynamalısın dediğiniz oyunlar var mı? Old oyunlar da olur bu arada, yani bilgisayarı olan herkesin oynaması gereken oyunları bir yazın size zahmet.

Skyrim.
Witcher 3.
RDR2.
Fallout 3-4-New Vegas.
God of War.
Cyberpunk 2077.
GTA V.
Metro Serisi.
Half-Life serisi.

İlk aklıma gelenler "kesin oyna" denilebilecek. Biraz daha düşünsem 10 tane daha oyun dizerim de şunları bile adam akıllı bitirmen 1 seneden fazla sürer.

İlk defa bilgisayar aldım. Oyunlar hakkında ortalama bir bilgim var. Kesin oynamalısın dediğiniz oyunlar var mı? Old oyunlar da olur bu arada, yani bilgisayarı olan herkesin oynaması gereken oyunları bir yazın size zahmet.

Hocam bilgisayarınızın özelliklerini bilmediğim için rastgele benim için de değerli olan oyunları bir liste yapacağım;

The Forest.
Sons of The Forest.
Little Nightmares'ı ve II.
Ark Survival Evolved.
Batman Arkham serisi.
Witcher 1-2-3
GTA 4 ve 5
Disco Elysium.
Devour ve Pacify (Online korku)
Stardew Valley (Online çiftlik hayatı)
Katana Zero.
Enter the gungeon
Hades.
Hello Neighbor 1 ve 2
High on Life.
The Walking Dead Telltale.
Detroit Become Human.
Red Dead Redemption 2
Assassin's Creed Valhalla
God of War ve ragnarök.
Resident Evil 7: Biohazard ve 8: Village.
Minecraft (biliyorsunuzdur :D)
Marvel's Spider-Man
The Last of Us Part 1 ve 2
Dead Cells.

Şimdilik bunlar yeterli gelir diye düşünüyorum, listede indie(bağımsız) AA ve AAA oyunlar mevcut.

ne tarz bir şey mesela yarış, açık dünya, online, ortaçağ, strateji, sandbox, simülasyon, uzay, hayatta kalma, building, fantastik vs.

Bütçen varsa Epic'deki kaliteli oyunları almalısın. Epic'de olmayan oyunlarda ise Steam yarın indirime başlıyor oradan tamamlarsın.

Geri
Yukarı