Oyun kolu alınmalı mı?

Bunun mavisi vardı bende fena değildi bundan sonra Logitech f710 almıştım sonrasında düşünebilirsin biraz pahalı ama.
Teşekkürler, TRILOGIC Gp808 Analog Çift Titreşimli PC Oyun Kolu Gamepad Fiyatı, Yorumları - Trendyol böyle bir ürün var f/p deniliyor ama fiyatı çok ucuz, sizce nasıl?

Katana Zero'yu bir de gamepad ile bitirmek çok güzel olurdu :))
Bizim burada çalıntı mal satan adam var ondan 15 TL'ye almıştım ilk kolum oydu 1 2 sene götürdü beni öyle bir yer varsa alabilirsin.
Teşekkürler, TRILOGIC Gp808 Analog Çift Titreşimli PC Oyun Kolu Gamepad Fiyatı, Yorumları - Trendyol böyle bir ürün var f/p deniliyor ama fiyatı çok ucuz, sizce nasıl?
Tuşları numara değil de üçgen kare olsa daha işine yarar. O yüzden bu içime sinmedi.

Bizim burada çalıntı mal satan adam var ondan 15 TL'ye almıştım ilk kolum oydu 1 2 sene götürdü beni öyle bir yer varsa alabilirsin.
Buralar hep öyle yerlerle dolu, hiç aklıma gelmemişti güzel bir öneri, hem kargo sıkıntısı da çekmem.

Tuşları numara değil de üçgen kare olsa daha işine yarar. O yüzden bu içime sinmedi.
Anladım, teşekkürler. Öneriler bir kenarda dursun çarşı da üçgen kare vs. bulamazsam önerilere tekrardan bakacağım :)

Çarşıda üçgen numaraya bakma sağlam ve ucuz mal buldun mu götür hemen :D.
O da doğru tabi :D Önceden gittiğim mahalle arası bilgisayarcılar vardı 1-2 tane tanıyorum, oralara gideceğim, oralarda pubg için tetik kolu bile bulunuyordu oyun kolu hayli hayli bulunur diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı