Oyun kolu bağlantısı gidince Wi-Fi'da gidiyor

erenhamza

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Silikon Vadisi
Daha fazla  
Meslek
İşsiz
RAM
XPG 2x8 3200 MHz RGB Ram
SSD veya HDD modeli
Crucial 1 TB
Ekran kartı
Zotac RTX 3070
Anakart
GIGABYTE A520M K V2
İşlemci
Ryzen 5 5600
Merhaba, bilgisayarda kablolu bir şekilde Xbox One oyun kolu kullanıyorum. Bağlantısı her koptuğunda Wi-Fi gidiyor. Ne yapacağım?

Ethernet kullanarak deneyebilir misiniz hocam? Bazen basit düşünmek lazım. Olmazsa çözüm bulmayı deneyebiliriz.

Hocam Ethernet çekecek imkanım yok açıkçası şöyle normal FIFA 23 oynuyorum gidince ekran kartı çöküyor, EA FC Online oynuyorum bunda oyun donuyor Wi-Fi gidiyor. Bir türlü çözemedim eski bilgisayardada bu vardı yenisindede anlamıyorum cidden.

Hocam Ethernet çekecek imkanım yok açıkçası şöyle normal FIFA 23 oynuyorum gidince ekran kartı çöküyor, EA FC Online oynuyorum bunda oyun donuyor Wi-Fi gidiyor. Bir türlü çözemedim eski bilgisayardada bu vardı yenisindede anlamıyorum cidden.
Eski bilgisayarınızda da aynı kolu mu kullanıyordunuz?

Ne yaptınız hocam.

Hocam hiçbir şey yapmadım yapamadım. Garip olan şu o günden bugüne şunu fark ettim, kol meselaki kasanın üst tarafındaki USB'ye takınca o kısımdaki USB'lerin bağlantıları gidiyor arka tarafa gidincede klavye mouse orada olduğu için onlar gidiyor. Şimdi çözümü kablosuz kol almakla çözmeyi planlıyorum.

Hocam hiçbir şey yapmadım yapamadım. Garip olan şu o günden bugüne şunu fark ettim, kol meselaki kasanın üst tarafındaki USB'ye takınca o kısımdaki USB'lerin bağlantıları gidiyor arka tarafa gidincede klavye mouse orada olduğu için onlar gidiyor. Şimdi çözümü kablosuz kol almakla çözmeyi planlıyorum.
Hocam düz mantık en iyisi. Bence yeni nesil bir kol sorununuzu çözecektir. Hala bu görüşten yanayım.

Geri
Yukarı