Oyun kolu ile Minecraft oynanır mı?

Emirhan34181

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyim
Arkadaşlar merhaba yakın zaman içinde resimdeki kolu sipariş ettim ve henüz gelmedi. Merak ettiğim için soruyorum. Resimdeki kol ile Minecraft oynanır mı? Biraz detaylandırmak gerekirse: Minecraft Launcher kullanıyorum ve giriş yaparken Minecraft Java Edition'u seçiyorum. Direkt tak çalıştır şeklinde falan kolla oynanır mı?

Ekran Görüntüsü (5).png

Arkadaşlar merhaba yakın zaman içinde resimdeki kolu sipariş ettim ve henüz gelmedi. Merak ettiğim için soruyorum. Resimdeki kol ile Minecraft oynanır mı? Biraz detaylandırmak gerekirse: Minecraft Launcher kullanıyorum ve giriş yaparken Minecraft Java Edition'u seçiyorum. Direkt tak çalıştır şeklinde falan kolla oynanır mı?

Eki Görüntüle 1665139
Java için mod yüklemeniz lazım. Tak çalıştır olmaz. Mod yerine AntiMicroX ile kolun tuşlarını bilgisayar tuşlarına eşleyebilirsiniz.

Java ile direkt oynanamıyor diye hatırlıyorum. Ben oynarken gamepad modu kuruyordum. Bedrock sürümünde direkt takıp oynayabilirsiniz.

Replika olduğunun farkında olarak aldım merak etmeyin, benim öğrenmek istediğim şey o değildi ama cevabın için teşekkürler...
Tak-çalıştır oynanmaz ve replika ürün alınmaz.

Java ile direkt oynanamıyor diye hatırlıyorum. Ben oynarken gamepad modu kuruyordum. Bedrock sürümünde direkt takıp oynayabilirsiniz.
Java da bir şekilde kolla oynanıyor mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı