Oyun kolu önerisi

castiglione

Kilopat
Yer
İzmir
Logitech F310, Xbox 360 arasında kaldım, sizce hangisini almalıyım? Ürün linkiyle cevap verirseniz memnun olurum. Başka öneriniz varsa onu da linkiyle atabilirsiniz.

Burada öncelikle bütçe belirtmeniz gerek.

Ben yaklaşık 2 yıldır orjinal olmayan Xbox 360 kolu kullanıyorum. Ömrüm boyunca PS2 kolu dışında başka bir kol kullanmadığım için kalite farkını bilmem ama bu kol bana fazlasıyla yetiyor.

Bunu almıştım zamanında:

Xbox 360 Kablolu Oyun Kolu

Burada öncelikle bütçe belirtmeniz gerek.

Ben yaklaşık 2 yıldır orjinal olmayan Xbox 360 kolu kullanıyorum. Ömrüm boyunca PS2 kolu dışında başka bir kol kullanmadığım için kalite farkını bilmem ama bu kol bana fazlasıyla yetiyor.

Bunu almıştım zamanında:

Xbox 360 Kablolu Oyun Kolu
Bütçe 300-400 TL. Attığınız linkteki ürünü orijinal sanıyordum değilmiş. Orijinalleri ne kadar acaba?

@castiglione Bu kablolu kolların orjinalini bulmak zor. Tedavülden kaldırılmıştı sanırım. Orjinal kolun 100-200 bandında olması mümkün değil. 😀

O bütçe ile F310 alınabilir.

Kablolu yerine kablosuz alın derim.
Kablosuz Xbox 360 kolunu bağlamak için aparat gerekiyor ve bu aparat da pahalı. En uygun Ali Express üzerinden bakılabilir.
TRY 168.50 | PC kablosuz alıcı adaptörü için Microsoft XBOX 360 denetleyici oyun USB Xbox360 Windows XP/7/8/10 ücretsiz kargo

Şu anki fiyatları konusunda bir bilgim yok fakat GameSir T4 Pro modeline bakabilirsiniz. En son 250₺ falandı benim almayı düşündüğüm zamanlar. Belirttiğiniz iki model arasında ben Xbox kolunda daha rahat ettiğim için Xbox tercih ederdim. Ama orijinal Xbox 360 kolu bulmak çok zor olacağı için F310 daha mantıklı gibi geldi şu an.

F310 malzeme kalitesine çok kötü diyor herkes, ben de düşünüyordum ama vazgeçtim gibi bir şey, Xbox kolu alacağım sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı