Oyun kolu tavsiyesi

Mr. A

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba... PlayStation almak yerine PC'de kalanlardanım. PS4 DualShock V4 gayet hoş bir oyun kolu... Fakat aynı şekilde PS5 kolları da hoşuma gidiyor. Lakin, fiyatlara baktığım zaman 2.500 TL'lik rakamları görüyorum. Vaktiyle almış olduğum oyun kolları oyunlarda bana çok sıkıntı çıkardı. Ya tam algılamadı. Ya sensörleri iyi değildi. Bana PC'de sorun çıkarmayacak, Sony'ye göre uygun, tüm oyunlarda kullanabileceğim kaliteli bir ürün tavsiyesinde bulunabilir misiniz? Bütçe var merak etmeyin. Sadece bir kola 2500 TL vermek yerine kalite bakımından eş değer bir yan ürün bulabilirsem onu alırım daha iyi diye düşündüm.

Şimdiden herkese teşekkürler, mutlu yıllar...

Son düzenleyen: Moderatör:
PC için Playstation değil Xbox kolu almanız daha iyi olur. Onun fiyatı da 2400 TL. Orijinal almak yerine farklı markalardan alacaksanız bunları alabilirsiniz.

PC için PlayStation değil Xbox kolu almanız daha iyi olur. Onun fiyatı da 2400 TL. Orijinal almak yerine farklı markalardan alacaksanız bunları alabilirsiniz.

MSI markasına 1900 vermek yerine gamepadin Amazon'da indirim yemesini beklemek daha mantıklı 2K ya düşüyor 100 TL daha ver düzgün bir gamepad kullan onu geçtim keşke birkaç ay önce alsaydınız 1657'di yeşili anında kaptım bayağı iyi indirimdi ama alamadıysanız bu tarz indirimi bekleyin bence.

MSI markasına 1900 vermek yerine gamepadin Amazon'da indirim yemesini beklemek daha mantıklı 2K ya düşüyor 100 TL daha ver düzgün bir gamepad kullan onu geçtim keşke birkaç ay önce alsaydınız 1657'di yeşili anında kaptım bayağı iyi indirimdi ama alamadıysanız bu tarz indirimi bekleyin bence.
İndirim beklerken daha da yükselme riski az değil. Türkiyede yaşıyoruz.

Valla arkadaşlar yeni yıl hediyesi gibi oldu. Çok teşekkürler yorumlar için...

Pusat'ın telefonlarda da kullanılması çok işime geliyor. O yönden iyi... Çok beklemeye niyetim olmadığı için tercih yapmam gerekiyor. Sadece şu detay var: MSI ergonomik açıdan daha rahat diyorlar. Pusat o kadar da rahat değil diyenler var. Fakat MSI'ın eksisi de Pusat gibi opsiyonel olamaması...

Pusat'ın ölü bölgelerine ilişkin kötü bir yorum da öncesinde duymamıştım. Biraz daha bakmak lazım kullanıcı yorumlarına...

Son olarak, bu banggood.com şirketini yeni görüyorum. Biraz dolandırıcı gibi geldi ne yalan söyleyeyim. :) Görüntü olarak da pek beğenmedim desem yeridir banggood'daki ürünü.

Her hâlükârda çok teşekkürler arkadaşlar... Pusat ile MSI arasındayım hâlâ... MSI ve Pusat'ın artı ve eksi yanlarına dair (kullanıcı deneyimiyle alakalı) eklemek istedikleriniz varsa yorumlarınızı beklerim.

Herkese mutlu yıllar bu arada... :) Nice senelere, sevdiklerinizle...

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı