Güncel olsun yeni çıkanlarda oynanabilsin diyorsak Xbox o zaman. Çalışmaları nasıl donma kasma ve fan sesi olarak.

Güncel olsun yeni çıkanlarda oynanabilsin diyorsak Xbox o zaman. Çalışmaları nasıl donma kasma ve fan sesi olarak.
8 ay civarı kullandım donma görmedim kasma da yok sayılır. Fan sesi hiç yoktu konsolun yanına gitsem bile duyamıyordum. Şuan PS5 kullanıyorum bunun fan sesi daha fazla diyebilirim.

One S çok eski, daha çok One X ile karşılaştırılıyor ama ben her türlü Series S derim. SSD RAM ekran kartı işlemci hepsi yeni nesil ve yeni mimari.

One S çok eski, daha çok One X ile karşılaştırılıyor ama ben her türlü Series S derim. SSD RAM ekran kartı işlemci hepsi yeni nesil ve yeni mimari.

Game Pass'te aylık üyelik mi alacağım sürekli anlamadım. Tek seferde oyunu satın alıp sürekli oynanmıyor mu?

Game Pass'te aylık üyelik mi alacağım sürekli anlamadım. Tek seferde oyunu satın alıp sürekli oynanmıyor mu?
Evet ya oyunları dijital olarak satın almalısın yada gamepass kullanmalısın. Oyunları satın alabilirsin ama disk yok SS te.

Series S PS'de oyunlara vereceğin para tamamen zarar bana sorarsan kesinlikle Series S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…