Oyun konsolu önerisi

Bu bütçede seçenekleriniz PS4 Pro ve Xbox Series S. Xbox Series S bu nesilde çıktı bir nevi Series X Lite gibi düşünün daha düşük görsellik sunuyor fakat fiyatı çok daha ucuz ve Series X'e ne çıkarsa Series S'e de çıkacak. GTA 6, The Witcher 4 gibi oyunlar bu konsola da gelecek. En güzel yanı güncel olması onun haricinde bir Xbox konsolu, PS kadar keyif verir mi bilemem. Herkesin dilindeki Game Pass sistemi var ben bayağı abartı olarak görüyorum. İçinde yüzlerce oyun var fakat çoğu öylesine konulmuş indie oyunlar kaliteli oyun sayısı çok az ve geri kalanlar genelde ortalama veya ortalama altı oyunlar. Bana göre PS Plus'dan kötü. Özel oyun olarak da PS tarafının çok gerisinde fakat araba oyunlarını seviyorum demişsiniz Xbox tarafında da adamakıllı diyebileceğimiz Forza serisi var. PS4 Pro'ya gelirsek maalesef PS4'ün Pro modeli olduğu için GTA 6 dahil birçok oyun bu konsola gelmeyecek. Çok çok kaliteli özel oyunlara sahiptir üstelik çoğunda Türkçe alt yazı ve dublaj seçenekleri var. Özel oyunlardan araba oyunu olarak Gran Turismo serisi var ki ben çok çok severim. Çok bahsedildiğini görmediğim PS Plus aboneliği var içerisinde yine bu çok kaliteli PS özel oyunları yer aldığından çok zengin bir içeriğe sahiptir. Dediklerimi gözden geçirin.

Güncel olsun yeni çıkanlarda oynanabilsin diyorsak Xbox o zaman. Çalışmaları nasıl donma kasma ve fan sesi olarak.

Güncel olsun yeni çıkanlarda oynanabilsin diyorsak Xbox o zaman. Çalışmaları nasıl donma kasma ve fan sesi olarak.
8 ay civarı kullandım donma görmedim kasma da yok sayılır. Fan sesi hiç yoktu konsolun yanına gitsem bile duyamıyordum. Şuan PS5 kullanıyorum bunun fan sesi daha fazla diyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı