Oyun kulaklığının oyuna etkisi

Mamdiuf

Decapat
Selamlar. FPS oyunları oynayan biriyim normal bir kulaklıkla oynuyordum az çok yine sağ sol sesleri anlayabiliyorum ancak daha net ses alabilmek için çok değil 250 liralık bir 7.1 destekli kulaklık aldım. Oyunlara etkisi illaki olur ama sormak istediğim ne kadar boyutta etkiler? (Aimim iyi)
Kötü bir kulaklıktan oyuncu kulaklığını tecrübe edenler deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz? Tabii bilgili kişiler paylaşırsa da sevinirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar. FPS oyunları oynayan biriyim normal bir kulaklıkla oynuyordum az çok yine sağ sol sesleri anlayabiliyorum ancak daha net ses alabilmek için çok değil 250 liralık bir 7.1 destekli kulaklık aldım. Oyunlara etkisi illaki olur ama sormak istediğim ne kadar boyutta etkiler? (Aimim iyi)
Kötü bir kulaklıktan oyuncu kulaklığını tecrübe edenler deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz? Tabii bilgili kişiler paylaşırsa da sevinirim :)
Rampage SN-R9'dan Gamepower Medusa 7.1'e geçtim. Tabii ki iyi değil ama sesler de baya artış oldu ek olarak sesleri daha iyi alıyordum. CS:GO'da adamı midden duyuyordum. Oynayınca kendin farkına varacaksın. Medusa kullandığım için kızgın atacak arkadaşlar vardır elbet ama bütçe yoktu ozaman.

Bence gayet etkiler. Ben kulakiçi kulaklıktan Frisby Gamemax FHP-G1475B diye bir modele geçtim. Daha önce arkadaşımda kulaküstü kulaklık kullandım. Rampage markaydı ama modelini hatırlamıyorum. Bu kulaklıkta sesleri çok rahat anlayabildim.

Çoğu ürün sadece "gamer" sözcüğünün üzerine basılmış halidir ama 'gerçek" oyuncu kulaklarinda bass biraz daha yüksek olur ve çevresel ses vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı