Oyun lobisindeyken yüksek GPU ve CPU kullanımı

7mseni

Hectopat
Daha fazla  
İşlemci: Ryzen 3 2200G.
Ekran kartı: RX 570 ROG STRIX.
RAM: DDR4 2400MHz.
Anakart: MSI A320 Pro.

Ekran kartımı ikinci el aldım (yüksek ihitmal mining çıkması) ekrna kartını takmadan önce bilgisayarım düzgün bir şekilde çalışıyordu değerleri stabildi.
Ekran kartını taktıktan sonra minig BIOS'unu normale çevirdim ama şimdi bilgisayar boşta iken işlemcim %70 %100 civarı çalışıyor, ekran kartım %50 değerlerde çalışıyor, RAM frekansım 1200 MHz de gözüküyor BIOS da 2400 MHz çekiyorum düzelmiyor.

Dosya Ekleri

• bura 1.png
    bura 1.png
    2,9 MB · Görüntüleme: 52
  • bura.png
    bura.png
    54,9 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleyen: Moderatör:

Ekran kartımı ikinci el aldım (yüksek ihitmal mining çıkması) ekrna kartını takmadan önce bilgisayarım düzgün bir şekilde çalışıyordu değerleri stabildi.
Ekran kartını taktıktan sonra minig BIOS'unu normale çevirdim ama şimdi bilgisayar boşta iken işlemcim %70 %100 civarı çalışıyor, ekran kartım %50 değerlerde çalışıyor, RAM frekansım 1200 MHz de gözüküyor BIOS da 2400 MHz çekiyorum düzelmiyor.
Ekran kartı ile mining yapıldığında sisteminizin devleri mi yanıyor hocam ekran kartıyla alakası yok bence sorun başka bir şeyden kaynaklı.

Normal bence bu kadar dikkat etmeyin derim.

Geri
Yukarı