Oyun mağazalı PlayStation ne demektir?

aLoneDark66

Decapat
Bir PS3 varda oyun mağazalı istediğiniz oyunu Wi-Fi'dan ücretsiz indirebilirsiniz yazmış. Bu acaba PlayStation'un kırık olduğu anlamına mı gelir?

Sahibindeki bir PS3 ilanında gördüm. Yazılımlıdır yazanda var galiba aynı şey.

Bir PS3 varda oyun mağazalı istediğiniz oyunu Wi-Fi'dan ücretsiz indirebilirsiniz yazmış. Bu acaba PlayStation'un kırık olduğu anlamına mı gelir?

sahibindeki bir PS3 ilanında gördüm. Yazılımlıdır yazanda var galiba aynı şey.

Kırıkdır hocam büyük ihtimalle.

Hatta 3 adet oyun mağazası mevcuttur yazmış. Peki kırık cihazı alsam ne olur?
Hiçbir şey olmaz oyunları bedavaya istediğin zaman istediğin şekilde oynamış olursun. Ben Korsan oynamam diyorsan genelde 50 TL ile 100 TL arasında değişen fiyatlarda oyunlar satılıyor ps store'da. Ama bence 16 yıllık konsolun oyunlarına para verilmez. Zaten bir zamandan sonra hatta bu zaman yakındır, ps store ps3'te kapanacak o zaman orijinal oyunun Korsan oyundan hiçbir farkı kalmayacak. Yine de siz bilirsiniz sonuçta. Not: Kırık cihazda online oynanmaz deme oynanıyor ban falanda yemiyorsunuz artık kimse kontrol etmiyor bile.

Hiçbir şey olmaz oyunları bedavaya istediğin zaman istediğin şekilde oynamış olursun. Ben korsan oynamam diyorsan genelde 50 TL ile 100 TL arasında değişen fiyatlarda oyunlar satılıyor PS Store'da. Ama bence 16 yıllık konsolun oyunlarına para verilmez. Zaten bir zamandan sonra hatta bu zaman yakındır, PS Store PS3'te kapanacak o zaman orijinal oyunun korsan oyundan hiçbir farkı kalmayacak. Yine de siz bilirsiniz sonuçta. Not: Kırık cihazda Online oynanmaz deme oynanıyor ban falanda yemiyorsunuz artık kimse kontrol etmiyor bile.

Hocam kırık cihazla orijinal cihaz arasındaki fark nedir tam olarak? Sadece korsan oyun mu yoksa donanım gibi şeyi var mı mesela çakma telefonlar gibi.

Hocam kırık cihazla orijinal cihaz arasındaki fark nedir tam olarak? Sadece korsan oyun mu yoksa donanım gibi şeyi var mı mesela çakma telefonlar gibi.
Yok öyle bir şey değil sen çok yanlış anlamışsın. Kırık cihaz üretilmiyor, normal PS3'ü alıyorlar internetten uygulama kuruyorlar bu. PS3'ün gücü falan düşmüyor. Sadece bedava oyun. Kırık cihazları da orjinale çevirme imkanın var ama bir daha kıramazsın. Basit bir işlem yani.

Geri
Yukarı