Oyun makale sitesi için script önerisi

147472

Kilopat
Makaleler
3
Sanırım açacağım oyun sitesi için script (betik) önerisi isteyeceğim, bu sitede oyunlar hakkında en detaylı bilgiler vereceğim ve dileyenler de yazı yazabilmesini istiyorum ve bu site yıllarca açık kalacak. Sizce bu siteyi hangi script (betik)'i önerirsiniz?

WordPress en iyi çözüm. Üyelik sistemi de istediğiniz gibi ayarlanabiliyor.

Sanırım açacağım oyun sitesi için script (betik) önerisi isteyeceğim, bu sitede oyunlar hakkında en detaylı bilgiler vereceğim ve dileyenler de yazı yazabilmesini istiyorum ve bu site yıllarca açık kalacak. Sizce bu siteyi hangi script (betik)'i önerirsiniz?
O tarz bir site için WordPress asla önermiyorum hemen biraz bakıp cevaplıycam.
Buna bir bak derim.

Forum mu olsun diyorsun, aslında bu da güzel bir seçenek, önerilere göre hareket edeceğim.
Bence forum daha mantıklı çünkü forumda insanlar düşüncelerini daha özgür bir şekilde anlatabilicek forumuna bölümler eklemenide öneririm ileride paralıya geçiceksen Xenfero'yu denemelisin.

Forum biraz ters kaçıyor bana kalırsa bu iş için, ben size Flame yazılımını öneriyorum:

Fiyatı çokmuş.
Bence forum daha mantıklı çünkü forumda insanlar düşüncelerini daha özgür bir şekilde anlatabilicek forumuna bölümler eklemenide öneririm ileride paralıya geçiceksen Xenfero'yu denemelisin.
phpBB kötü. :D

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı