Oyun modunda uygulama seç yerinde CS2 gözükmüyor

kağanx

Picopat
Daha fazla  
Laptopum çöp bir laptop ama gene CS2 de 30FPS alıyorum en düşük ayarlarda. Bende oyun modunu açıp grafik ayarlarından CS 2'yi ekleyecektim ama CS2 gözükmüyor counter - Strike 2.URL diye bir şey çıkıyor. Ona tıklıyorum tamama tıklıyorum sonra kapatıp geri açıyorum oyun modunu (çalışıyor mu diye onun sekmesini kapatıyorum yani X e tıklıyorum) ama gözükmüyor. Bunun sorunu nedir eğer çözümü varsa nedir?

Laptopum çöp bir laptop ama gene CS2 de 30FPS alıyorum en düşük ayarlarda. Bende oyun modunu açıp grafik ayarlarından CS 2'yi ekleyecektim ama CS2 gözükmüyor counter - Strike 2.URL diye bir şey çıkıyor. Ona tıklıyorum tamama tıklıyorum sonra kapatıp geri açıyorum oyun modunu (çalışıyor mu diye onun sekmesini kapatıyorum yani X e tıklıyorum) ama gözükmüyor. Bunun sorunu nedir eğer çözümü varsa nedir?
URL Yazıyorsa CS2'nin kısayoludur büyük ihtimalle. steamlibrary klasöründen cs2'yi bulun.

Hocam denedeniz mi? Oldu mu?

Son düzenleme:
Hocam denedim ne steamlibrary de var ne de CFG de... 2'sinde de CS2 yok bir de Steam'in uygulamasından bulmaya çalışacağım olursa haber veririm
Hocam steam'den cs2'ye sağ tıklayıp yerel dosyalara göz atın diyin klasörün üst kısmında cs2'nin nerede olduğu yazacaktır. Aynı yolu takip ederek grafik ayarlarından bulmayı deneyin.

Sisteminiz çok kötü performans veriyorsa hiç uğraşmayın oyuna girip yürüdüğünüz an drop yiyorsunuz silahları alıp ateş etmeyi hiç düşünmeyin bile.

Sisteminiz çok kötü performans veriyorsa hiç uğraşmayın oyuna girip yürüdüğünüz an drop yiyorsunuz silahları alıp ateş etmeyi hiç düşünmeyin bile.
30fps alıyorum onu yükselte bilmek için yapıyorum + cs nin dosyasıda boş gözüküyor yani cs2 ile alakalı birşey yok manasında demek istiyorum

H

Son kez CS2'nin olduğu dosyaya uygulama seç kısmından gidip bana ekran görüntüsü atar mısınız?

Hocam bende CS2 yerine CS:GO diye gözüküyor acaba ondan dolayı olabilir mi?

1715457937750.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı