Oyun müziği yapabilecek birini nereden bulabilirim?

Erdal Bakkal

Kilopat
Daha fazla  
Bir oyun geliştiriyorum (isterseniz gösterebilirim).
Oyun müziği yapabilecek birini nereden bulabilirim?
Hangi platformda ya da hangi mecrada ve nasıl? Ve ya buradan birisi var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben prodüktörlükle ilgileniyorum ama maalesef profesyonel değilim. Yaklaşık 6 aydır uğraşıyorum.

Profesyonel kişiler arıyorsanız freelance sitelerine bakmanızı öneririm. Sitelere örnek olarak Upwork (benim kullandığım), Indeed, Bionluk (Türkiye) ve dahası...

Oyununuzu gösterebilir misiniz ?
Bi merak saldım :D
İşte videosu. Yalnız eski biraz daha çok şey ekledim oyuna.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşte videosu. Yalnız eski biraz daha çok şey ekledim oyuna.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Açıkcası hoş olmuş.Yeni eklenenleri de merak ettim.Çıkınca oynamak isterim.

Ben prodüktörlükle ilgileniyorum ama maalesef profesyonel değilim. Yaklaşık 6 aydır uğraşıyorum.

Profesyonel kişiler arıyorsanız freelance sitelerine bakmanızı öneririm. Sitelere örnek olarak Upwork (benim kullandığım), Indeed, Bionluk (Türkiye) ve dahası...
Bu sitedeki insanlar parayı peşin alanlar değil mi? Yani oyunun % satışından almazlar.

Soundcloud üzerinden bulabilirsin.
Bu da benim amatör sayfam,
Aynı soruyu Soundcloud'daki insanlara ve size içinde sormak istiyorum.

Müzik telif hakkı başka bir olay, kişisiyle görüşmelisiniz. Mesela ben kendi yapıp paylaştıklarımda referans gösterilerek ücretsiz kullanılabileceğini beyan ettim. Yapımcıya göre değişebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı