Oyun-müzik-film için Razer Hammerhead Pro alınır mı?

Yok hocam ses kartınız yok ise 7.1 ses destekli bir kulaklığa o kadar para vermeyin diyecektim. Razer kalitelidir alabilirsiniz.

Bahsettim razer hammerhead pro sizce beni pişman eder mi? müzik ve film konusunda etmeyeceğine eminim. Fakat oyun konusunda korkuyorum. iphone kulaklığı cızırdıyor mesela silah atışlarında ps4 oynarken BF4 de. Ama 50tl lik philips kulak dışı kulaklık cızıdramıyor sesler güzel ama çok fazla sert vuruyor kulak zarım ağrıyor. Ayrıca kafamı ve kulaklarımı çok sıkıyor ve acıtıyor. Bu kulaklık cızırdama vs sorunları yaşatmaz dimi güzel gerçekçi bir ses alırım değil mi? 250tl lik diğer ürünlere nazaran kötü kalmaz dimi? özellikleri yazıyor ama ben hiç anlamıyorum maalesef. Anlıyorsanız bir bakar mısınız? Teşekkürler :)

Öncelikle kafa bantlı kulaklıklar gerek bas olsun gerek ses kalitesi olsun kulak içi ile kıyaslanamaz. Bunu cebimize koyduk.

Gelelim dediğiniz kulaklığa. Razer oyun için ürünler tasarlar ve bu konuda iyidir. Ama o kulaklığı hiç görmedim, kullanmadım. Ne söylesem yalan olur.

Peki ben olsam ne yapardım? Gerek oyun gerek müzik gerekse film için kafa bantlıdan şaşmazdım. Bu konuda AKG çok iyidir. Ya da bir Logitech.

Kafa bantlı kulaklığı dışarıda kullanmak zordur evet. O zaman kulak içi kullanacaksınız ki hem sağlığa çok zararlı hem de oyun konusunda yetersiz kalacak. Kulak içi alacak isem de Sennheiser veya dediğiniz Razer alırdım. Üstüne basarak söylüyorum, Razer kulaklık nasıldır bilmiyorum.

Öncelikle kafa bantlı kulaklıklar gerek bas olsun gerek ses kalitesi olsun kulak içi ile kıyaslanamaz. Bunu cebimize koyduk.

Gelelim dediğiniz kulaklığa. Razer oyun için ürünler tasarlar ve bu konuda iyidir. Ama o kulaklığı hiç görmedim, kullanmadım. Ne söylesem yalan olur.

Peki ben olsam ne yapardım? Gerek oyun gerek müzik gerekse film için kafa bantlıdan şaşmazdım. Bu konuda AKG çok iyidir. Ya da bir Logitech.

Kafa bantlı kulaklığı dışarıda kullanmak zordur evet. O zaman kulak içi kullanacaksınız ki hem sağlığa çok zararlı hem de oyun konusunda yetersiz kalacak. Kulak içi alacak isem de Sennheiser veya dediğiniz Razer alırdım. Üstüne basarak söylüyorum, Razer kulaklık nasıldır bilmiyorum.

Teşekkür ederim. Yeterince açıklayıcı oldu. Artık gerisi benim ne istediğime kalıyor. =]

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı